پیراهن شماره ۱۰ تیم ملی به خطیبی رسید

پیراهن شماره 10 تیم ملی به خطیبی رسید

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: با صحبت‌هایی که با دبیر کل فدراسیون فوتبال داشته‌ایم و توافقات انجام شده پیراهن شماره 10 تیم ملی در جام ملت‌ها را رسول خطیبی بر تن خواهد کرد. 

 امیر قلعه‌نویی پس از تمرینات امروز تیم ملی اظهار کرد: بر اساس قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا باید شماره‌ی پیراهن‌های بازیکنان تیم ملی در جام ملت‌های آسیا به ترتیب از شماره یک تا 23 چیده شده باشد که بر این اساس مقرر کردیم پیراهن شماره 10 تیم ملی را رسول خطیبی بر تن کند. این تصمیمی بوده که با هماهنگی فدراسیون فوتبال گرفته‌ایم و مطمئنا در بازی‌های جام ملت‌ها اجرا خواهد شد.

وی همچنین در مورد شرایط تمرینات تیم ملی گفت: تمرینات بسیار خوب و هماهنگ پیش می‌رود، تمام نکات مد نظر را در تمرینات پیاده کرده‌ایم و امروز نیز بازیکنان تمرینات خوبی را انجام دادند. اگر روند همین گونه پیش برود می‌توانیم به برنامه‌ریزی مد نظر دست پیدا کنیم.

وی در مورد اضافه شدن جواد نکونام به تمرینات گفت: جواد امروز تمرینات خوبی داشت. با یک جلسه تمرین نمی‌توان در مورد وضعیت آمادگی هیچ بازیکنی اظهار نظر کرد اما، مطمئنم که به دلیل حضور نکونام در لیگ اسپانیا او از شرایط ایده‌آلی برخوردار است و می‌تواند خود را به وضعیت سایر بازیکنان برساند.

قلعه‌نویی همچنین با تاکید بر این که رفتار منظم تیم می‌تواند نتیجه‌ی بازی‌های جام ملت‌ها را تعیین کند گفت: تاکید داریم که در تمرینات نظم و انضباط تیمی رعایت شود. در پیش از شروع تمرینات امروز نیز به بازیکنان تاکید کردم که نظم جز لاینفک برنامه‌های تیمی است، اگر بتوانیم به نظم و انضباط گروهی دست پیدا کنیم به تمام خواسته‌های خود خواهیم رسید.

قلعه‌نویی در پاسخ به سوال خبرنگاری در مورد احتمال ضعف در نقاط دفاعی تیم ملی گفت: نگران خط دفاع نیستیم. انصافا بازیکنان خوبی داریم. با سیستم دفاعی 1-5-4 خواهیم بود و در حمله با شش بازیکن حضور خواهیم داشت. در برابر غنا نیز با دفاع 1+3 بازی خواهیم کرد.

وی افزود: جناح چپ تیم ملی نیز بازیکنان خوبی دارد. زندی، زارع و اسدی قابلیت‌های بالایی دارند و می‌توانند در این جناح کارایی بالایی داشته باشند.

قلعه‌نویی گفت: تمرینات تیم ملی را مطابق برنامه‌ی طراحی شده در روزهای آینده پیگیری می‌کنیم. دو بازیکن سپاهان نیز به تمرینات اضافه شده‌اند و از بعد از ظهر با تیم تمرین خواهند کرد. امیدواریم که بتوانیم به تمام خواسته‌های خود دست پیدا کنیم.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.