درگوشی های ورزشی ۱۹ژوئن- تلاش برای برکناری ساعی

درگوشی های داغ ورزشی 19 ژوئن

  • گفته می شود طی روزهای گذشته مسئولان فدراسیون تکواندو تلاش کردند هادی ساعی را متقاعد کنند که از تیم ملی کناره گیری کند. به ساعی پیشنهاد داده شد که سرمربی تیم ملی شود و ذوالقدر، سرمربی فعلی تیم، در سمت مدیرفنی به کار خود ادامه دهد. اما ساعی این پیشنهاد را رد کرده و صراحتا اعلام کرده تا المپیک پکن به کار خود ادامه می دهد.

  • روزنامه گل از مذاکرات مدیران پرسپولیس با افشین قطبی، کمک مربی ایرانی تیم ملی کره جنوبی، خبر داد. گفته می شود قطبی موافقت اولیه خود را با این پیشنهاد اعلام کرده و گفته به این شرط به ایران می آید که اختیار تام داشته باشد و مبلغ خوبی بگیرد و همچنین تا پایان جام ملتها در همان تیم ملی کره باشد.

  • به نوشته روزنامه سان، باشگاه بارسلونا به دنبال آرسن ونگر، سرمربی فرانسوی آرسنال، است. این روزنامه گزارش داد که فرانک رایکارد از سمت خود استعفا داده و ونگر جانشین او می شود. در همین راستا چند روز پیش یکی از مقامات بارسا ملاقاتی هم با ونگر در پاریس داشته است. اگر ونگر به بارسا بیاید آمدن تیری آنری نیز به این باشگاه قطعی می شود.

  • گفته می شود علت حضور پیدا نکردن محمد حسن انصاری فرد در جلسه هیات مدیره پرسپولیس، که به برکناری او منجر شد، این بود که او متوجه شده بود که محمدحسین نژادفلاح به او پشت کرده و به طرفداران کاشانی پیوسته است و اگر انتخاباتی برگزار شود، او ۲ بر ۳ می بازد. انصاری فرد ابتدا قصد داشت تا در جلسه شرکت کند و مجددا نامزد مدیرعاملی شود.

  • تشکیل تیم الوند همدان واسطه های انتقال بازیکنان را حسابی یه تکاپو انداخته و آنها در تلاشند به هر نحوی که شده بازیکنان خودرا به کاظم اولیایی نزدیک کنند. با توجه به اینکه تنها ده درصد از بازیکنان پاس حاضرند به همدان بروند، این تیم نیاز به بیش از ۲۰ بازیکن دارد و باید حدود ۲ میلیارد تومان هزینه کند.

  • به گزارش روزنامه های ایتالیایی گازتا دلا اسپورت و کوریره دلا اسپورت، دیوید سوارز مهاجم قدرتمند تیم کالیاری پس از شرکت در تست پزشکی باشگاه اینتر به رقیب این تیم یعنی آث میلان پیوست. میلان با پرداخت ۱۴ میلیون یورو موفق شد کاپیتان تیم ملی هندوراس را از چنگ اینتر خارج کند.

  • حبیب کاشانی مدیر عامل جدید پرسپولیس تلاشهای خود را بری جذب بازیکنان جدید شروع کرده است. به نوشته روزنامه خبر ورزشی او در اولین گام به سراغ محسن خلیلی مهاجم سایپا رفته است. حمید استیلی، مربی احتمالی فصل آینده پرسپولیس نیز در ملاقات خود با مجتبی جباری در هلند به او پیشنهاد داده تا به پرسپولیس بیاید.
+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.