هوادار ۱۷ساله در ورزشگاه جان داد

هوادار 17ساله در ورزشگاه جان داد

ماجرای غم انگیز مرگ حامد باقری ، هوادار 17ساله سپاهان که همراه پدرش برای دیدن بازی سپاهان و صباباتری به نقش جهان رفته بود، همه طرفداران این تیم را متاثر کرد.
این نوجوان فوتبالدوست ، تنها دقایقی پس از بازی و قهرمانی سپاهان به دلیل شدت هیجانات دچار حمله قلبی شد و اورژانس حاضر در ورزشگاه نیز پس از مراقبت های اولیه و وصل کردن اکسیژن (برای دقایقی ) حاضر نشد این نوجوان را به بیمارستان غرضی (در 2کیلومتری ورزشگاه ) انتقال دهد تا این که پدر او به توصیه ماموران اورژانس با خودروی شخصی حامد را به بیمارستان منتقل کرد که به دلیل ازدحام زیاد و شخصی بودن خودرو و نبود این ذهنیت که این خودرو حامل بیمار است ، وی (حامد) پیش از رسیدن به بیمارستان جان سپرد.
این موضوع باعث شد، دیروز در مراسم ختم این نوجوان ، موضوع شکایت خانواده و کانون هواداران سپاهان از ماموران اورژانس به طور جدی مطرح شود. نکته قابل تامل در مراسم دیروز این بود که به جز هواداران سپاهان ، هیچ عضوی از مدیران این باشگاه ، مدیرعامل و بازیکنان در ختم این هوادار حضور نداشتند. هرچند انتظار نمی رفت اعضای تیم در مراسم تشییع جنازه این فوتبالدوست که در 50کیلومتری اصفهان (در روستای خورنجان از توابع فلاورجان ) برگزار می شد، حضور داشته باشند؛ اما حضور اعضای باشگاه و تیم در مراسم ختم که دیروز در شهر اصفهان (مسجد شهید حبیب خلیفه سلطان) برپا شد، انتظاری طبیعی به نظر می رسید.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.