کشف حلقه ای از آزاردهندگان جنسی کودکان در بریتانیا

کشف حلقه ای از آزاردهندگان جنسی کودکان در بریتانیا
پلیس بریتانیا می گوید شبکه ای بین المللی از سوء استفاده کنندگان جنسی کودکان را متلاشی کرده است. این شبکه از طریق یک سایت اینترنتی، که از داخل بریتانیا اداره می شده، فعالیت می کرده است.
تیموتی کاکس
در دادگاه تیموتی کاکس گفته شد که وی متوجه شده بود خدمات سایتش در اینترنت طالب زیادی دارد

مقامات پلیس می گوید در جریان عملیات پلیس، سی و یک کودک در بریتانیا نجات یافته اند و تحقیقات در مورد هفتصد نفر از مظنونان به آزار جنسی کودکان در نقاط مختلف جهان ادامه دارد.

مظنونان به عضویت در این شبکه با استفاده از یک سایت اینترنتی هزاران تصویر و فیلم ویدیویی از سوء استفاده جنسی از کودکان را با یکدیگر مبادله می کرده اند.

مرد بریتانیایی که این سایت را اداره می کرده به ارتکاب جرم اعتراف کرده و حکم دادگاه در مورد وی بزودی اعلام خواهد شد.

تحقیقات پیچیده پلیس بریتانیا برای ردیابی سوء استفاده کنندگان جنسی کودکان در سی و سه کشور جهان در جریان بوده است.

حلقه ای از تبهکاران

پلیس بریتانیا موفق شده یک باند بین المللی از آزاردهندگان جنسی کودکان را کشف و افشا کنند.

این نیروها در ارتباط با هفتصد مظنون به مشارکت در سوء استفاده جنسی از کودکان، که دویست نفر از آنها فقط در بریتانیا هستند، تحقیق می کرده است.

مردی بیست و هفت ساله، از سافوک انگلستان، به ارتکاب به 9 جرم اعتراف کرده و تا پایان وقت اداری روز دوشنبه (18 ژوئن) محکومیت وی روشن می شود.

این حلقه از تبهکاران پس از 10 ماه تحقیق در مورد یکی از "اتاق های گپ" در اینترنت با عنوان "کودکان نور زندگی ما هستند"، کشف و متلاشی شده است.

در این سایت اینترنتی تصاویر و فیلم های ویدیویی شنیع از سوء استفاده جنسی از کودکان رد و بدل می شده است.

کم سن ترین قربانیان این تصاویر نوزاد بوده اند.

به دنبال این تحقیقات، که به خاطر سرنخی از سوی پلیس کانادا آغاز شد، سی و یک کودک از سوء استفاده جنسی نجات یافتند. نجات این کودکان منجر به شناسایی تیموتی کاکس، شهروند بریتانیایی شد.

در جریان تحقیقات پلیس 75 هزار تصویر غیراخلاقی در حافظه کامپیوتر این مرد کشف شده و همچین شواهد حاکی بوده که وی 11 هزار تصویر دیگر را در اختیار کاربران سایت "کودکان نور زندگی ما هستند" قرار داده است. کاربران این "اتاق گپ" در سراسر جهان پراکنده هستند.

بازداشت تیموتی کاکس در ماه سپتامبر سال گذشته منجر به متلاشی شدن این شبکه شده است. پلیس با استفاده از هویت اینترنتی وی وارد شبکه شده و در مورد دیگر مظنونان به آزار جنسی کودکان مدرک جمع آوری کرده است.

"مرکز مبارزه با بهره جویی از کودکان و محافظت از آنان در اینترنت"، همچنان به تحقیقاتش در مورد هفتصد مورد دیگر از سوء استفاده کنندگان جنسی از کودکان در سراسر جهان ادامه می دهد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.