آمادگی ایرانیان خارج از کشور برای کمک به خانواده کارگر خودکشی کرده

آمادگی ایرانیان خارج از کشور برای کمک به خانواده کارگر خودکشی کرده

پس از انعکاس گزارشی در رابطه با خبر خودکشی یک کارگر شرکت کنف‌‏کار گیلان, تماسهایی با خبرگزاری کار ایران, ایلنا, به عمل آمد که بر اساس آن, ایرانیان مقیم خارج برای کمک به بازماندگان کارگر حسنی، اعلام آمادگی کردند.
به گزارش ایلنا، فردی به نام سعید که در کشور ژاپن مقیم است، چنین اعلام کرده است: سلام و عرض ادب خدمت شما بزرگواران که زحمت انعکاس رنجهای تود‌‏ه‌‏های کارگر که به حق شریفترین انسانها هستند را می‌‏کشید.
از هموطنان شما در کشور ژاپن هستم و مقاله سراسر درد و رنج شما را در مورد مرحوم حسنی خواندم، هنوز در بهت این مقاله هستم، آیا همه اینها که نوشته‌‏اند در ایران اتفاق افتاده و آیا واقعا هیچ‌‏ گوش شنوا و هیچ چشم بینایی نیست که آلام این همه رنج کشیدگان را ببیند؟ آیا اصالتمان را فراموش کرد‌‏ه‌‏ایم و بالاتر از آن، آیا ما انسانیتمان را فراموش کرده‌‏ایم؟
بسیار سپاسگذارم می‌‏شوم که در صورت امکان، آدرس و نشانی از این خانواده معزز در اختیارم بگذارید تا بلکه گوشه‌‏ای از مشکلات این بزگواران را مدد باشم.
همچنین فردی به نام مرندی که در کشور المان مقیم است، اعلام کرده است:
مقاله در مورد آقای مرحوم حسنی را خواندیم و گریه کردیم، خانواده من و خود بنده در آلمان از شما تمنا می‌‏کنیم با ما تماس بگیرید و به ما بگویید آیا ما کاری می‌‏توانیم برای این خانواده محترم انجام بدهیم؟
اگر لطف بفرمایید و شماره حسابی بدهید، بنده حاضرم ماهانه و تا ده سال 50 یورو به این حساب واریز کنم.
در صورت رضایت خانواده این کارگر، به زودی شماره حسابی جهت هدایت کمک‌‏ها اعلام خواهد شد.
خبرگزاری ایلنا

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.