کمیته انضباطی ، راه‌آهن را پیروز دیدار مقابل شهرداری بندرعباس اعلام کرد

کمیته انضباطی ، راه‌آهن را پیروز دیدار مقابل شهرداری بندرعباس اعلام کرد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ، نتیجه دیدار تیم‌های راه‌آهن تهران و شهرداری بندرعباس را ‪ ۳‬بر صفر به سود تیم راه‌آهن اعلام کرد.


دیدار تیم‌های راه‌آهن و شهرداری بندرعباس در دور برگشت از مرحله پلی آف مسابقات فوتبال باشگاه‌های ایران عصر روز شنبه در حالی که با نتیجه ‪۲‬ بر صفر به سود تیم راه‌آهن در جریان بود به علت پرتاب سنگ از سوی هواداران منتسب به تیم شهرداری در بندرعباس متوقف شد.

" عبدالرحمان شاه‌حسینی " رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال عصر امروز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با بیان این مطلب گفت افزون بر آنکه نتیجه دیدار فوق با حساب ‪ ۳‬بر صفر به سود تیم راه‌آهن اعلام می‌شود تیم شهرداری بندرعباس در نخستین دیدار خانگی خود در چارچوب رقابت های فوتبال دسته اول باشگاه‌های ایران ، بدون تماشاگر به مصاف حریفش خواهد رفت.

شاه حسینی افزود علاوه بر این تیم شهرداری بندرعباس ‪ ۵۰‬میلیون ریال جریمه نقدی می‌شود ، نادر دست‌نشان سرمربی این تیم ، آرامی و سهیل کرمی به خاطر مساعدت در رفع تشنج کتبا تشویق شدند.

رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در ادامه اظهارداشت قاسم خورشیدی ، قائم مقام باشگاه راه‌آهن و کادر پزشکی این تیم نیز مورد تشویق قرار گرفتند.

وی متذکر شد باشگاه راه آهن به علت ‪ ۵‬دقیقه تاخیر در ورود به زمین ‪۵‬ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد .

شاه حسینی اظهارداشت قصور مسوولان اجرایی در حادثه بوجود آمده در این دیدار به سرپرست فدراسیون فوتبال گزارش می‌شود.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.