جایزه ۱۵۰ هزار دلاری برای مجری حکم اعدام سلمان رشدی

جایزه 150 هزار دلاری برای مجری حکم اعدام سلمان رشدی مرتد

ستاد پاسداشت شهدای نهضت جهانی اسلام جایزهای 150هزار دلاری برای هر کس که بتواند حکم امام خمینی مبنی بر اعدام سلمان رشدی مرتد را اجرا کند، تعیین کرد.

فروز رجایی فر دبیرکل ستاد پاسداشت شهدای نهضت جهانی اسلام در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اعلام این خبر گفت: در سال 83 این ستاد مبلغ 100 هزار دلار برای فردی که بتواند سلمان رشدی مرتد را اعدام کند، تعیین کرده بود.
وی با اشاره به اقدام اسلام ستیزانه انگلیس در اعطای نشان شوالیه به سلمان رشدی افزود: از همان ابتدای صدور حکم مهدورالدم بودن سلمان رشدی از سوی حضرت امام خمینی (ره) مسلمانان زیادی مترصد اجرای این حکم تاریخی امام هستند و به همین دلیل سلمان رشدی تا کنون 19 سال است که در کابوس زندگی می کند.
دبیرکل ستاد پاسداشت شهدای نهضت جهانی اسلام به قسمتی از پیام امام خمینی(ره) برای اعدام سلمان رشدی اشاره کرد که فرمودند: "سلمان رشدی اگر توبه کند و زاهد زمان هم گردد، بر هر مسلمان واجب است با جان و مال تمامی‌ همّ خود را به کار گیرد تا او را به درک واصل گرداند. اگر غیر مسلمانی از مکان او مطلع گردد و قدرت این را داشته باشد تا سریعتر از مسلمانان او را اعدام کند، بر مسلمانان واجب است آنچه را که در قبال این عمل می‌خواهد به عنوان جایزه یا مزد عمل به او بپردازند."
رجایی فر تصریح کرد: انگلیسی ها و حامیان اسلام ستیز سلمان رشدی باید مطمئن باشند که کابوس این نویسنده مرتد تا لحظه مرگش پایان نخواهد یافت و بر دستان هرکس که بتواند این مرتد را اعدام کند، بوسه می‌زنیم و مبلغ 150 هزار دلار هدیه ناقابل به مجری حکم امام خمینی(ره)برای اعدام سلمان رشدی است. 
 

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.