حراجی آثار هنری در لندن - عکس

حراجی آثار هنری در لندن

حراجی های ساتبی و کریستی لندن هفته آینده همزمان به حراج آثار هنری می پردازند که انتظار می رود به قیمتی بیش از 400 میلیون پوند به فروش بروند.

نیمفه آس (حوریان، Nympheas)، یکی از نقاشی های مجموعه 'نیلوفرهای آبی' کلود مونه، از بنیانگذاران سبک امپرسیونیسم از آثاری است که به حراج گذاشته می شود. این اثر از سال 1936 به نمایش عمومی در نیامده است. انتظار می رود در حراج ساتبی، این اثر مونه بین 10 تا 15 میلیون پوند به فروش برود.

کمان گل های سرخ، ژیورنی از مجموعه 'نیلوفرهای آبی' مونه در حراج کریستی به معرض فروش گذاشته می شود. قیمت این اثر هنری میان 9 تا 12 میلیون پوند برآورد شده است.

حراجی های ساتبی و کریستی آثاری از فرانسیس بیکن را به معرض فروش می گذارند. یکی از آثار فرانسیس بیکن، پرتره ای است که او در سال 1987 از چهره خودش ترسیم کرده و قیمت آن هشت تا 12 میلیون پوند تخمین زده می شود.

این اثر فرانسیس بیکن یکی از مهم ترین آثاری است که در حراجی کریستی به فروش گذاشته می شود. قیمت آن بین 4 تا 6 میلیون پوند برآورد شده است.

قیمت این اثر معماگونه بیکن که در حراجی کریستی عرضه می شود بالغ بر 7 میلیون پوند برآورد شده است.

این اثر اندی وارهول از مریلین مونرو در حراجی کرسیتی به معرض فروش گذاشته می شود و قیمتی حدود 7 میلیون پوند دارد. یک اثر دیگر اندی وارهول که باز در مورد مریلین مونرو بود، اخیرا در نیویورک به قیمت 14 میلیون پوند به فروش رفت.

پرتره بروس برنارد اثر لوسین فروید، نقاش بریتانیایی. انتظار می رود این اثر نقاشی، به قیمت بالایی در حراجی کریستی به فروش برود.

این اثر از دیمین هرست، هنرمند بریتانیایی که از شش هزار قرص تشکیل شده، روز 21 ژوئن در حراجی ساتبی به معرض فروش گذاشته می شود

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.