درگوشی های داغ ورزشی ۱۷ ژوئن- مرفاوی سرمربی الوند

درگوشی های داغ ورزشی 17 ژوئن

  • هر روز خبر جدیدی در مورد مربیگری تیم الوند همدان به گوش می رسد. دیروز روزنامه گل از حضور 675sbbo.jpgمرفاوی و قلعه نویی در این تیم خبر داد. پیش از این هم گفته شده بود که همدانی ها با مرفاوی مذاکراتی انجام داده اند، اما بنظر می رسد که ابتدا مرفاوی سرمربی الوند می شود و بعد از جام ملتها قلعه نویی به او ملحق می شود.

  • علی کفاشیان، دبیر کل کمیته ملی المپیک، در گفتگو با خبر ورزشی تاکید کرده که هنوز هیچ اقدامی از سوی ایران برای برقراری مناسبات ورزشی با آمریکا صورت نگرفته است و کمیته ملی المپیک منتظر دستور و برنامه های وزارت امور خارجه در این رابطه است. با این حال او اعزام تیم بوکس به آمریکا را تائید کرد.

  • پس از اینکه ابراهیم میرزاپور با تیم علی پروین قرارداد داخلی امضا کرد و به عنوان اولین خرید بزرگ استیل آذین مطرح شد، به زودی چند بازیکن دیگر هم چنین کاری را انجام خواهند داد. پژمان جمشیدی، داوود سیدعباسی و حامد کاویانپور خریدهای بعدی پروین خواهند بود.

  • به نوشته روزنامه های ایتالیایی آلبرتو جیلاردینو، مهاجم ملی پوش نیمکت نشین میلان، به زودی به فیورنتینا خواهد رفت. میلان روی این بازیکن 12 میلیون پوند قیمت گذاشته اما فیورنتینا می خواهد 10 میلیون پوند برای خرید او هزینه کند.

  • گفته می شود چند سردار که سابقه حضور در فوتبال ایران را دارند و در پاس هم فعالیت کرده اند، قصد دارند امتیاز یک تیم دسته اولی را بخرند و به هر شکلی که شده نام آن را پاس بگذارند تا بدین صورت این تیم را حفظ کنند.

  • به گزارش سایت انگلیسی گل، اگر اینتر بتواند ساموئل اتوئو، مهاجم کامرونی بارسلونا را به خدمت بگیرد با فروش زلاتان ابراهیموویچ به رئال مادرید موافقت خواهد کرد. اینتر برای فروش این مهاجم سوئدی 50 میلیون یورو می خواهد.
+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.