اعتراف زن جوان به همدستی در قتل همسرش

اعتراف زن جوان به همدستی در قتل همسرش

زنی که همسر خود را با همدستی مرد جوانی کشته بود لب به اعتراف گشود.

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، زن 28 ساله اهل همدان به قتل محمد، همسر خود، با همدستی ابراهیم 24 ساله اعتراف کرد و افزود که پس از به قتل رساندن شوهرش ، جنازه وی را سوزانده است.
این زن جوان گفت روز 23 خرداد، ساعت 17 ابراهیم به منزل ما آمد نشسته بودیم و با هم قلیان می‌کشیدیم، شوهرم در خانه نبود من مشغول تهیه غذا شدم. ساعت 10 شوهرم وارد منزل شد و ابراهیم در گوشه‌ای مخفی شد.
سپس شوهرم متوجه حضور ابراهیم در منزل شد. ابراهیم جلوی دهانش را گرفت و او را به داخل اتاق برد سپس با سر ضربه‌ای به صورتش زد و به آشپزخانه رفته و با گوشتکوبی برگشت و چندین ضربه نیز با گوشت‌کوب به سر محمد زد و وی روی زمین افتاد.
پس از آن ابراهیم چاقویی برداشت و چندین ضربه به گردن و پهلوی محمد زد و سپس من هم 2 ضربه با همان گوشتکوب به سرش زدم ابراهیم گفت محمد هنوز زنده است و هر دویمان را می‌کشد. از من پرسید او را بکشم؟ گفتم برای من فرقی نمی‌کند سپس او را با دستانش خفه کرد و محمد را به پارک نزدیک خانه‌مان برد و در آنجا جسداش را آتش زد.
شهریاری بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی با اشاره به اینکه در روز پنج شنبه ساعت 6 صبح خبر کشف یک جسد سوخته در محله مسعودیه به این شعبه ارجاع شد، گفت: وقتی به محل حادثه رسیدیم جسد طوری سوخته‌بود که امکان شناسایی آن ممکن نبود.
وی افزود: در تحقیقات و بازپرسی‌های بعدی متوجه تناقض گویی های همسر مقتول شدیم که پس از بازپرسی های مجدد، وی لب به اعتراف گشود و به همدستی با ابراهیم در قتل همسرش اعتراف کرد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.