درگوشی های داغ ورزشی - استقلال به دنبال لوکا بوناچیچ

درگوشی های داغ ورزشی

  • روزنامه گل نوشت که یکی از نزدیکان علی فتح الله زاده، سرپرست استقلال مذاکراتی با لوکا بوناچیچ سرمربی Go to fullsize imageسپاهان داشته و فتح الله زاده می خواهد با این مربی قرارداد ببندد. البته لوکا عنوان کرده برای مربیگری در فصل آینده به رقمی کمتر از 800 هزار دلار رضایت نمی دهد.

  • به نوشته روزنامه اکیپ ژرار هولیه به زودی مدیر فنی تیم ملی فرانسه خواهد شد. هولیه در گذشته هم این سمت را بر عهده داشته است. هولیه پس از جدایی از لیون با پیشنهاد مربیگری منچستر سیتی هم رو به رو شد اما تصمیم گرفته دوباره مدیر فنی تیم ملی شود.

  • مذاکرات برای انتخاب سرمربی فصل آینده تیم تازه تاسیس الوند همدان همچنان ادامه دارد در حالیکه کاظم اولیایی مدیر عامل این با شگاه عنوان کرده که به دنبال همایون شاهرخی است اما روزنامه خبر ورزشی در این باره نوشت که همدانی ها به دنبال وینکو بگوویچ هستند.

  • خبر دیگر در مورد الوند همدان این است که با اینکه واگذاری امتیاز باشگاه پاس به این تیم تمام شده اما به نظر می رسد تلاش هایی برای حفظ پاس در حال انجام شدن است. گفته می شود پس از مخالفت شدید تربیت بدنی استان تهران برای واگذار نشدن امتیاز پاس استانداری تهران هم می خواهد نسبت به این انتقال واکنش نشان دهد.

  • در حالیکه در روزهای گذشته اخبار زیادی درباره معاوضه تیری آنری و ساموئل اتوئو منتشر شد و حتی روزنامه سان از ملاقات پنهانی ونگر با اتوئو خبر داده اما در آنسو روزنامه الموندو نوشته که شاید اتوئو با آدریانو معاوضه شود.

  • روزنامه گل نوشت که احتمال دارد صمد مرفاوی دستیار امیر قلعه نویی در جام ملتهای آسیا باشد. همچنین این روزنامه از احتمال مربیگری قلعه نویی در سایپا خبر داد.

  • پس از اینکه در روزهای گذشته عباس جدیدی و اکبر فلاح منصور برزگر را به باد انتقاد گرفتند، عده ای از اهالی کشتی به دفاع از برزگر پرداختند. هاشم کلاهی از افرادی است که شدیدا به فلاح حمله کرده و او را انحصار طلب معرفی کرد. گفته می شود این جنگ های لفظی همچنان ادامه خواهد داشت.
+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.