دیدار پلی آف لیگ برتر ناتمام ماند

دیدار پلی آف لیگ برتر به دلیل پرتاب سنگ از طرف تماشاگران  ناتمام ماند

 دور برگشت مرحله پلی آف لیگ برتر فوتبال ایران روز شنبه برگزار شد که یکی از دو دیدار این مرحله به دلیل پرتاب سنگ از طرف تماشاگران ناتمام ماند.

تیم داوری
به احتمال زیاد کمیته انضباطی، تیم راه آهن را برنده اعلام خواهد کرد
در این بازیها ابتدا دو تیم شهرداری بندرعباس و راه آهن تهران در بندرعباس به دیدار هم رفتند. دیدار رفت این دو تیم با نتیجه دو بر صفر به سود راه آهن به پایان رسیده بود.

در دقیقه 10 بازی تیم راه آهن اولین گل خود را به ثمر رساند که تماشاگران بندرعباسی با پرتاب سنگ و اشیای دیگر به داخل زمین مدتی بازی را متوقف کردند.

بعد از حدود 10 دقیقه و در حالی که درگیری های پراکنده میان تماشاگران ادامه داشت، مسعود مرادی، داور این دیدار، دستور به ادامه بازی داد.

در ابتدا نیمه دوم تیم راه آهن به دومین گل خود دست یافت که این گل منجر به بالا گرفتن اعتراضات تماشاگران و پرتاب سنگ از سوی آنها شد.

پرتاب سنگ و اشیای مختلف تا آنجا پیش رفت که مسعود مرادی مجبور شد بازی را در دقیقه 60 نیمه تمام اعلام کند.

در جریان پرتاب سنگ از سوی تماشاگران چند نفر از جمله یکی از کمک داوران و ناظر دیدار مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.

علی دایی، مربی تیم سایپا، نیز یکی از تماشاگران ویژه این بازی بود که بعد زا نیمه تمام رها شدن بازی به همراه بازیکنان تیم فوتبال راه آهن مدتی در رختکن این تیم محبوس بود.

به این ترتیب کمیته انضباطی فدراسیون ردباره نتیجه این دیدار تصمیم خواهد گرفت که به احتمال زیاد نتیجه این دیدار به سود راه آهن تهران خواهد بود و شهرداری بندرعباس از صعود به لیگ برتر باز خواهد ماند.

حذف دوباره آذربایجانی ها

در دیگر دیدار این مرحله تیم فولاد خوزستان در زمین خود با حساب یک بر صفر تراکتورسازی تبریز را شکست داد تا در مجموع دو دیدار با نتیجه 2 بر صفر پیروز شود.

به این ترتیب تراکتورسازی تبریز سال آینده را نیز در لیگ دسته اول ایران توپ خواهدزد تا آذربایجان برای چندمین سال متوالی نماینده ای در لیگ برتر ایران نداشته باشد.

دو تیم فولاد خوزستان و برنده دیدار راه آهن و شهرداری بندرعباس با هم بازی خواهند کرد تا برنده این دو سال آینده در لیگ برتر بازی کند.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.