شهرام جزایری روش های کسب آسان ثروت در ایران را تشریح کرد

شهرام جزایری روش های کسب آسان ثروت در ایران را تشریح کرد

شهرام جزایری عرب،  اخیراً طی یک مصاحبه طولانی در زندان اوین ، روش های کسب آسان ثروت در ایران را برای ماموران قوه قضائیه تشریح کرده است.suite_evin_jazayeri.jpg
 
به گزارش" الف" این مصاحبه ها که در اردیبهشت و خردادماه جاری انجام شده، به مدت 10 ساعت با دوربین ویدیویی توسط حفاظت ـ اطلاعت قوه قضاییه ضبط شده است.  
 
شهرام جزایری زمستان گذشته در هنگام برگزاری جلسات دادگاهش به قاضی پرونده صریحاً اعلام کرده بود که کسب درآمد و ثروتمند شدن در ایران خیلی آسان است.
 
زمستان گذشته و در زمان فرار شهرام جزایری با تحقیقات بیشتر روشن شد وی در زمان حضور در زندان از طریق رابطانش به عملیات ثبت شرکت های صوری در ایران و امارات و دریافت اعتبار و تسهیلات بانکی از طریق ارایه اسناد جعلی گمرکی ادامه می داده و این فرایند پولسازی را به دو تن از اقوام خود نیز آموزش داده بود که آنها هم به فعالیت مشابه جزایری مشغول بوده اند.

 
با گذشت سه ماه از فرار و دستگیری مجدد شهرام جزایری هنوز اطلاعات روشنی از نحوه فرار و همدستان وی منتشر نشده است.7_8512270114_L600.jpg
 
دوازدهم اسفند ماه گذشته و بعد از ارایه گزارش هیات سه نفره ویژه رسیدگی به فرار شهرام جزایری، رییس قوه قضاییه، الیاس محمودی (رییس مجتمع قضایی امور اقتصادی)، رییس زندان اوین و دو تن از قضات رسیدگی کننده به پرونده شهرام جزایری را عزل کرد اما از اتهام دقیق یا رسیدگی قضایی به جرم این افراد نیز اطلاعات خاصی منتشر نشده است.
 

با وجود درخواست افکار عمومی و برخی تشکل های دانشجویی و سیاسی ، گزارش هیات سه نفره رسیدگی به فرار شرام جزایری نیز هنوز منتشر نشده است.


قاضی وحید کربلایی‌آقاملکی 26 دی ماه گذشته در پایان جلسه رسیدگی به پرونده شهرام جزایری و سایر متهمان این پرونده به خبرنگاران گفته بود: بیش از 60 متهم دیگراین پرونده نیز به مرور برای ارائه آخرین دفاعیات خود احضار خواهند شد. علیرغم وجود نام چند آقازاده و چهره سیاسی مشهور در پرونده شهرام جزایری،از محاکمه و رسیدگی به اتهامات این افراد نیز هنوز خبر روشنی منتشر نشده است.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.