دکتر علی اکبری رمال بزرگ بازداشت شد

دکتر علی اکبری رمال بزرگ بازداشت شد

این فرد که علاوه بر وجود تردید جدی در دکتری وی، با استفاده از مفاهیم مقدس مذهبی پس از مداحی، اقدام به شفا دادن! مردم کرده و تنها در ازای چند لحظه بین 50 تا 300 هزار تومان از مراجعان خود دریافت می‌کرد، در خارج از کشور با شرکت در مجالس آنچنانی نمایان می‌شد.

فردی که با معرفی خود به نام دکتر علی اکبری، به عنوان شفابخشی و انرژی درمانی، مبالغ هنگفتی از مراجعان می‌گرفت، با صدور قرار بازداشت، روانه زندان اوین شده است.

به گزارش خبرنگار «بازتاب»، این فرد که علاوه بر وجود تردید جدی در دکتری وی، با استفاده از مفاهیم مقدس مذهبی پس از مداحی، اقدام به شفا دادن! مردم کرده و تنها در ازای چند لحظه بین 50 تا 300 هزار تومان از مراجعان خود دریافت می‌کرد، با شکایت تعدادی از مراجعان خود، به اتهام اغفال و تحصیل مال نامشروع تحت پیگرد قرار گرفته بود.

این در حالی است که روی دیگر وجهه این فرد در خارج از کشور با شرکت در مجالس آنچنانی و ارتباطات ... برای ایرانیان خارج از کشور نمایش داده شده بود.

گفته می‌شود این فرد که از روز چهارشنبه با حکم قضائی بازداشت شده است، پس از تفهیم دو اتهام، با صدور قرار یک میلیارد ریالی، روانه زندان شده و احتمالا روز یکشنبه با سپردن وثیقه آزاد و برای پاسخگویی به دیگر اتهامات خود در دادسرای کارکنان دولت حاضر ‌شود.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.