الشعب و شارجه به دنبال ستاره های ایرانی

الشعب و شارجه به دنبال ستاره های ایرانی


با توجه به افزایش تعداد بازیکنان خارجی براساس قوانین جدید رقابت های لیگ امارات باشگاههای این کشور همچنان به جذب ستاره های ایرانی تمایل نشان می دهند.

برخی از این باشگاهها با ستاره های مورد نظر خود به توافق کامل رسیده اند و برخی همچنان در حال بررسی شرایط بازیکنان خارجی هستند اما نکته قابل توجه آن است که اماراتی ها بیش از همه بازیکنان خارجی به جذب ستاره های ایرانی علاقمند هستند.
به گزارش خبرگزاری فوتبال باشگاه الشعب که فصل گذشته با زوج سامره و کاظمیان به نتایج خوبی دست یافته بود تنها موفق به حفظ سامره شده و قصد دارد دو بازیکن خارجی دیگر را در فصل نقل و انتقالات به خدمت بگیرد. در آخرین جلسه مشترک هیئت مدیره و اعضاء کمیته فنی باشگاه الشعب تصویب شد که دو بازیکن خارجی دیگر این تیم هم از میان گزینه های ایرانی انتخاب شوند.
الشعب به دنبال یک مهاجم و همچنین یک هافبک میانی از فوتبال ایران است که گفته می شود رجب زاده ،‌بائو و اکبرپور گزینه های مورد نظر این باشگاه هستند. هنوز توافقات نهایی در این خصوص صورت نگرفته و مذاکرات ادامه دارد.
باشگاه الشارجه نیز که همچنان مسعود شجاعی را در اختیار دارد با اندرسون ،‌مهاجم برزیلی الوصل به توافق رسید و تنها به یک بازیکن خارجی دیگر نیاز دارد. این باشگاه نیز قصد دارد بازیکن سوم را از میان گزینه های ایرانی انتخاب کند. شارجه به جذب حسین کاظمی تمایل نشان داده و البته گفته می شود با یک مهاجم ایرانی نیز مذاکراتی داشته است اما هنوز دو طرف به توافقات نهایی دست نیافته اند.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.