تجاوز به زن مسافر مهمانسرا در امامزاده داوود

تجاوز به زن مسافر مهمانسرا در امامزاده داوود

زن جوان وقتی همراه شوهرش به یک مکان سیاحتی - زیارتی رفت ، نمی دانست که وقتی پا به یکی از مهمانسراهای آنجا می گذارد، گرفتار دام شیطانی می شود.

به گزارش جام جم ، هفته پیش زن جوانی به شعبه 15بازپرسی دادسرای ناحیه 5تهران مراجعه و از 2مرد شرور به اتهام آزار و اذیت شکایت کرد.
شاکی در تشریح ماجرا به بازپرس جراحی گفت: روز گذشته همراه شوهرم عازم امامزاده داوود شدیم. وقتی آنجا رسیدیم ، به یک مهمانسرا رفتیم ، شوهرم مدارک شناسایی مان را در خودرو جا گذاشته بود، بنابراین وقتی برای آوردن مدارک مهمانسرا را ترک کرد، کارگر مهمانسرا از من خواست تا پیش از آمدن شوهرم از بین اتاقها اتاق مورد نظر را انتخاب کنم ، غافل از این که مرد جوان نقشه شومی در سر دارد.

مهمانسرای وحشت
وقتی در حال بررسی اتاقها بودم ، متوجه شدم در مهمانسرا بسته شد. ترسیدم و به سمت در ورودی رفتم که متوجه شدم در قفل شده است.
شاکی افزود: گریه کنان داد و فریاد راه انداختم ، اما انگار کسی صدایم را نمی شنید. در یک لحظه کارگر جوان در حالی که چاقویی به دست داشت ، به سویم حمله ور شد و با زور و تهدید مرا به یکی از اتاقها کشاند، با گریه و التماس از او می خواستم کاری با من نداشته باشد، اما بی فایده بود، مرد شرور با زور و تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار داد تا این که در اتاق به یکباره باز شد و جوان دیگری وارد شد و به سویم آمد که ناگهان صدای شوهرم را شنیدم. داد و فریاد راه انداختم که وی صدایم را شنید و آن 2مرد هوسران سراسیمه از محل متواری شدند.
شاکی افزود: در این هنگام شوهرم آنها را تعقیب کرد و موفق به دستگیری یکی از آنها شد و وی را تحویل پلیس دادیم. با اطلاعاتی که این زن در اختیار بازپرس جنایی قرار داد، وی دستور قضایی مربوط را صادر کرد و ماموران تحقیقات گسترده ای را برای یافتن متهم فراری آغاز کردند تا این که چند روز پیش او را هنگام پرسه زدن در حوالی فرحزاد شناسایی و دستگیر کردند.
با انتقال مردان هوسران به مرکز پلیس ، آنها جرم خود را نپذیرفتند و عنوان کردند که به اشتباه دستگیر شده اند.
متهمان روز گذشته برای ادامه تحقیقات به بازپرسی شعبه 15دادسرای ناحیه 5تهران انتقال یافتند و پس از مواجهه با شاکی وقتی دیدند راز جنایت سیاهشان فاش شده ، به جرم خود اعتراف کردند.
اعتراف به راز سیاه

یکی از مردان هوسران در اظهاراتش گفت: من در یکی از شهرستان ها زندگی می کنم و از اوایل خرداد ماه برای کار کردن در مهمانسراهای امامزاده داوود می آمدم.
وی افزود: چند هفته بود که به این مهمانسرا آمده و کار خود را شروع کرده بودم.
روز حادثه شاکی با شوهرش برای اجاره یکی از اتاقهای مهمانسرا آمد، وقتی شوهرش برای آوردن مدارک و اسناد شناسایی مهمانسرا را ترک کرد، در یک لحظه وسوسه شدم و تصمیم گرفتم زن جوان را مورد آزار و اذیت قرار دهم.
متهم ادامه داد: وقتی شاکی وارد مهمانسرا شد، دوستم را در جریان قرار دادم و پس از وارد شدن من به داخل اتاق ، او در را قفل کرد و من با زور و تهدید زن جوان را مورد آزار و اذیت قرار دادم ، دوستم هم قصد آزار و اذیت وی را داشت که با شنیدن صدای مردی پا به فرار گذاشتیم. به دنبال اعتراف متهم ، همدستش هم بصراحت به جرم خود اعتراف کرد.
برخورد قضایی قاطع با صاحبان مهمانسراهای متخلف

بازپرس جراحی ، رئیس شعبه 15دادسرای ناحیه 5تهران با اشاره به این پرونده گفت: متاسفانه در حوالی مرکز سیاحتی - زیارتی امامزاده داوود، شاهد فعالیت مهمانسراهایی بدون مجوز هستیم. به طوری که این مکانها به صورت اجاره ای در اختیار افراد مختلف قرار می گیرد و آنها، کارگرانی را که هیچ شناختی از آنها ندارند، با پرداخت دستمزدهای پایین استخدام می کنند که همین امر باعث بروز جرایم مختلفی از قبیل مزاحمت برای نوامیس و آزار و اذیت دختران و زنان جوان شده است.
رئیس شعبه 15دادسرای ناحیه 5تهران ادامه داد: مسوولان ذی صلاح باید کنترل بیشتری بر چنین میهمان پذیرها داشته باشند تا شاهد بروز چنین حوادث تلخی برای خانواده ها نباشیم و به محض وقوع چنین جرایمی ، با صاحبان مهمانسرا هم برخورد قضایی قاطعی خواهد شد.
خانواده هایی هم که به این گونه مراکز مراجعه می کنند، به محض مشاهده افراد مشکوک یا مزاحم با مرکز فوریت های پلیسی 110تماس بگیرند.
بنابراین گزارش ، متهمان با قرار قانونی روانه زندان شدند و تحقیقات تکمیلی در این خصوص ادامه دارد و با دستور قضایی ، مهمانسرای محل حادثه پلمب شده است.


+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.