پزشک تیم ملی فوتبال: خبر دوپینگ نیکبخت کذب محض است

پزشک تیم ملی فوتبال: خبر دوپینگ نیکبخت کذب محض است

پزشک تیم ملی فوتبال ایران با نگران کننده توصیف کردن مصدومیت «محمد نصرتی» گفت: وضعیت نصرتی زیاد ایده‌آل نیست.

دکتر امین نوروزی اظهار کرد: مصدومان تیم ملی تحت مراقبت هستند و تمرینات اختصاصی خود را انجام می‌دهند. وضعیت محمد نصرتی نیز چندان رضایت بخش نیست. متاسفانه با توجه به عمل جراحی که انجام داده و آندوسکوپی که گرفته‌ایم، زیاد شرایط خوبی ندارد.

وی افزود: تلاش می‌کنیم که نصرتی به جام ملت‌ها برسد اما، واقعا شرایط دشواری است.

نوروزی تاکید کرد: باید برای جام ملت‌ها بازیکنانی را به مالزی ببریم که هیچ مصدومیتی نداشته باشند و تمام تلاش خود را می‌کنیم که تمام بازیکنان با وضعیت خوب و ایده آل به جام ملت‌های آسیا اعزام شوند اما، اگر مصدومیت‌ها جدی باشد نمی‌توانیم ریسک کنیم.

وی همچنین در مورد آخرین وضعیت رسول خطیبی نیز گفت: رسول تمرینات خوبی انجام داده است، شرایط نسبتا بهتری دارد و 80 درصد مراحل رفع مصدومیتش انجام شده است و مشکلی برای حضور در جام ملت‌ها ندارد.

نوروزی در مورد شایعات مطرح شده در خصوص کنارگذاشتن نیکبخت واحدی از لیست تیم ملی، گفت: نیکبخت واحدی واقعا مصدوم بود و این مصدومیت نیز به تایید کمیته‌ی پزشکی تیم ملی نیز رسیده است.

وی افزود: اینکه گفته شده نیکبخت به دلیل مثبت بودن تست دوپینگ از تیم ملی خط خورده است، شایعه است. چون اصلا تستی گرفته نشده است و حذف وی نیز تنها به دلیل مصدومیت بوده است.

پزشک تیم ملی تصریح کرد: از پای MRI گرفته‌ایم و مصدومیت نیکبخت تایید شده است. حتی دکتر ابراهیمیان نیز مصدومیت وی را تایید کرده است. او باید تا 6 هفته استراحت کند و با این وضعیت نیز نمی‌توان او را برای جام ملت‌ها آماده کرد.

دکتر نوروزی با تاکید بر شرایط حساس تیم ملی برای حضور در جام ملت‌های آسیا اظهار کرد: از رسانه‌های گروهی درخواست داریم که از پرداختن به مسائل حاشیه‌ای خودداری کنند و در جهت حمایت از تیم ملی گام بردارند.

نوروزی همچنین در مورد مصدومیت حسین کعبی نیز به ایسنا گفت: کعبی گرفتگی عضله داشته است و در حال مداوا است، مشکلی ندارد و تمریناتش را دنبال می‌کند.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.