قلعه‌نویی، مایلی‌کهن را به دادگاه می‌کشاند

قلعه‌نویی، مایلی‌کهن را به دادگاه می‌کشاند

مصاحبه‌ای که محمد مایلی‌کهن دو روز بعد از بازی مکزیک علیه امیر قلعه‌نویی انجام داد باعث شد تا سرمربی تیم ملی دوشنبه شب گذشته شکایت‌نامه خود را علیه مایلی‌کهن تنظیم کند.211437.jpg

 او که از حرف‌های مربی سابق فولاد در تیم ملی به تنگ آمده بود بعد از مشورت با دوستان نزدیکش، چاره‌ای جز این نیافت. رابطه قعله‌نویی و مایلی‌کهن از مدت‌ها پیش شکرآب شده؛ از روزی که قلعه‌نویی روی نیمکت تیم ملی نشست و سرمربی آن روزهای فولاد به انتقاد از او پرداخت.

 کمی بعد، زمانی که تیم ملی چهار بر صفر از مکزیک شکست خورد، به حقیقت پیوست. «آقایان باید بگویند هدفشان از انجام بازی دوستانه با مکزیک چه بود. این سوالی است که بنده از کادر فنی تیم ملی دارم. به نظر من تیم ملی هیچ برنامه خاصی نداشت. قلعه‌نویی نباید با شعور مردم این طوری بازی کند… »

 مایلی‌کهن که معتقد بود بازی با مکزیک تنها با منطق قلعه‌نویی انجام شده انتقادات خود را شدیدتر کرد؛ «اینجا همه فوتبال می‌فهمند. کسی حق ندارد به شعور و آگاهی مردم توهین کند. قلعه‌نویی ولی به راحتی این کار را انجام می‌دهد…» قلعه‌نویی ابتدا واکنشی نشان نداد ولی چند روز بعد گفت، مایلی‌کهن 4 سال است از این حرف‌ها می‌زند. حالا اما خبرهای جدیدی می‌رسد.

 دوستان نزدیک سرمربی تیم ملی خبر شکایت از مایلی‌کهن را تایید کرده‌اند و می‌گویند، قلعه‌نویی بعد از جام ملت‌ها پیگیر آن خواهد بود. سرمربی تیم ملی دیروز زمانی که با این سوال خبرنگار «هم‌میهن» روبه‌رو شد، برای لحظاتی مکث کرد: «خبرش را از کجا شنیده‌اید؟ کی گفته؟»

 او کمی توضیح شنید و در ادامه طوری حرف زد که این خبر را نه تایید کرده باشد و نه تکذیب؛ «بگذارید این آقایان هرچه دلشان می‌خواهد بگویند! ما به حر‌ف‌های منتقدانی گوش می‌دهیم که انتقادشان برای تیم ملی سازنده باشد وگرنه حرف بعضی‌ها برای ما هیچ اهمیتی ندارد. از همین جا می‌گویم بنده تمام فکر و ذکرم روی جام ملت‌هاست و با اینجور حرف‌ها حواسم پرت نمی‌شود.»

 قلعه‌نویی دیگر توضیحی نداد. او گفت، دیگر دراین‌باره حرفی نمی‌زند، اما تکذیب نکردن خبر شکایت از محمد مایلی‌کهن، خود به نوعی گویاست. آیا باید منتظر اتفاقات جدیدی بود
+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.