حمله به همسر در آرایشگاه زنانه

حمله به همسر در آرایشگاه زنانه

مردی که نسبت به رفتارهای همسرش ظنین شده بود، با تعقیب وی وارد آرایشگاه زنانه شد و او را بشدت مجروح کرد.
به دنبال تماس مردمی با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر این که مردی با ورود به آرایشگاه زنانه در نازی آباد ، bleeding-knife.jpgزنی را با چاقو مجروح کرده است ، ماموران کلانتری 130 با عزیمت به محل موضوع را به بازپرس محمدحسین شاملو گزارش کردند. بازپرس ویژه قتل تهران در این باره به خبرنگار ما گفت : پس از عزیمت ماموران به محل مشخص شد، مرد ضارب ناصر نام دارد که به دلیل بدبینی به همسرش ، او را تعقیب کرده و هنگامی که زنش وارد آرایشگاه شده ، با ورود به این محل و تخریب لوازم ، همسرش را بشدت مجروح کرده و از سوی ماموران دستگیر شده است.
بازپرس شعبه اول دادسرای جنایی افزود: زن جوان که بشدت مجروح شده بود، برای مداوا به بیمارستان منتقل شد و پزشکان حال وی را وخیم اعلام کرده اند. بازپرس جنایی تصریح کرد: متهم در تحقیقات عنوان کرد: به دلیل بدبینی به همسرش ، از چندی پیش میان آنها اختلاف وجود داشته است.
باز پرس ویژه قتل تهران با اشاره به بروز برخی از اختلافات خانوادگی به خبر نگار ما گفت : متاسفانه برخی از زوج ها با بروز کوچکترین مشکل خانوادگی به جای آنکه افکار خود را معطوف حل مشکل نموده و راهکارهای اصولی را مورد توجه قرار دهند اقدام به اتخاذ تصمیم های غیر معقولانه نموده و مشکلات بسیار جدی را برای خود و دیگران رقم می زنند که نمونه عینی آن را در این پرونده شاهد هستیم.
بازپرس شاملو تصریح کرد: اگر زوج ها قادر به ادامه زندگی مشترک خود نیستند بهتر است از طریق قانونی در این خصوص اقدام نموده و از مراکز مشاوره ای که به همین منظور در دادسراهای رسیدگی به مشکلات خانوادگی وجود دارد یاری بخواهند.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.