معدنچی جایگزین نیکبخت واحدی شد

معدنچی جایگزین نیکبخت واحدی شد

در پی مصدومیت علیرضا نیکبخت واحدی، بازیکن تیم ملی فوتبال ایران، مهرزاد معدنچی جایگزین او شد.
مهرزاد معدنچی
قلعه نویی گفته با مصدومیت نیکبخت و جایگزینی معدنچی، تیم ایران در جناح چپ مشکل خواهد داشت

علیرضا نیکبخت واحدی سال گذشته نیز در آستانه مسابقات جام جهانی 2006 آلمان، مصدوم شد و این مسابقات را از دست داد.

نیکبخت که بدلیل مصدومیت از ناحیه زردپی پای چپ نمی تواند تیم ملی را در مسابقات فوتبال جام ملتهای آسیا همراهی کند، از سوی کادر فنی از لیست تیم ملی خط خورد و بجای او مهرزاد معدنچی، بازیکن پرسپولیس، به اردو دعوت شد.

بازیکن مصدوم تیم ملی ایران با این حال امیدوار است که بعد از مشخص شدن جواب آزمایشات پزشکی و بهبودی، مجددا به تیم ملی دعوت شود. اما با توجه به اینکه تنها یک روز تا پایان مهلت ارسال اسامی تیمها باقی مانده است، این اتفاق بعید است.

همچنین امیر قلعه نویی سرمربی تیم ملی با ابراز نگرانی از مصدومیت نیکبخت گفت: "ما روی او حساب باز کرده بودیم و با این اوصاف تیم ملی در جناح چب مشکل خواهد داشت."

معدنچی نیز امروز با حضور در اردوی تیم ملی به جمع دیگر ملی پوشان پیوست ودر تمرینات تیم شرکت کرد.

در تمرین روز پنجشنبه تیم ملی که اختصاص به بدنسازی بازیکنان داشت محمد نصرتی، جواد نکونام، رحمان رضایی و بازیکنان ملی پوش دو تیم صباباتری و سپاهان غایب بودند.

در این تمرین رسول خطیبی نیز همچون روزهای گذشته در اختیار فیزیوتراپ تیم بود و حسین کعبی زیرنظر ماساژور تیم ملی تمرین کرد.

به گفته مسئولین کادر فنی رحمان رضایی از روز شنبه در تمرینات حضور می یابد.

تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای مسابقات ماه آینده جام ملتهای آسیا آماده می کند، قرار است قبل از اعزام به این مسابقات با تیمهای ملی غنا و جامائیکا دیدار دوستانه برگزار کند.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.