بازگشت دوباره هدیه تهرانی

بازگشت دوباره هدیه تهرانی

هدیه تهرانی پس از چند ماه دوری از بازیگری در فیلم سینمایی تازه‌ای ایفای نقش خواهد کرد. نام این فیلم «دایره زنگی»
نام دارد و توسط جمال ساداتیان در بشری فیلم تهیه می‌شود و کارگردان آن «پریسا بخت‌آور» است که پیش از این از او سریال‌های «من یک مستاجرم» و «پشت کنکوری‌ها» را دیده بودیم. حال بخت‌آور قرار است اولین فیلم بلند سینمایی خود را مقابل دوربین ببرد. آخرین فیلمی که هدیه تهرانی بازی کرده، فیلم «نسل‌ جادویی» به کارگردانی ایرج کریمی بود که در شهریور سال گذشته کلید خورد. شنیده‌ها حاکی از این است که نسل جادویی تا پایان تابستان امسال اکران خواهد شد، این فیلم از مضمونی ماورایی برخوردار است و داستان جوانانی را به تصویر می‌کشد که از قدرت ماورایی و خارق‌العاده ای برخوردارند.
    در این فیلم هدیه تهرانی، باران کوثری، رامبد جوان، کوروش تهامی و نگار جواهریان ایفای نقش می‌کنند که این دو نفر آخر همان برادر و خواهر مجموعه زیر تیغ هستند. تهیه‌کننده این فیلم جهانگیر کوثری است. مطلب دیگر در مورد تهرانی این است که او فیلم‌هایی چون «نیوه مانگ» به کارگردانی بهمن قبادی، «شبانه» به کارگردانی امید بنکدار و کیوان علی محمدی را آماده نمایش دارد، ضمن اینکه بخش‌هایی از بازی در «فرزند صبح» کار جدید بهروز افخمی را در بهار گذشته به پایان برده بود...
    تهرانی در سال‌های گذشته، بازیگر کم‌کاری بوده، اما به عنوان دستیار و بازیگر، نقشی کوتاه در پروژه «گربه‌ها و رومئوی من کجاست؟» (عباس کیارستمی) فعالیت‌هایی داشته است.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.