فال شما از اول تا پانزدهم تیر

فال شما از اول تا پانزدهم تیر

 فروردین


    حساسیت بیش از حد شما شاید از رسیدن‌تان به بعضی از اهداف جلوگیری کند پس سعی کنید این حساسیت را در خود کم کنید. توقع‌تان برای بعضی کارها زیاد است این توقعات را هم کم کنید. منتظر خبری هستید و بسیار نگرانید، نگران نباشید که به زودی این خبر، طی نامه‌ای به دست شما خواهد رسید. حساب کارهای خود را داشته باشید و آنچه را که با اعداد و ارقام سر و کار دارد به درستی انجام دهید. در بعضی مواقع زیاد به جزئیات اهمیت می‌‌دهید که این توجه به جزئیات، وسواس‌هایی را در شما به وجود می‌‌آورد. توجه به جزئیات خوب است ولی تا حدی که در شما ایجاد ناراحتی نکند. سعی دارید کاری را انجام دهید ولی در انجام دادن آن دودل هستید. شک و تردید را می‌‌توان با کمی فکر کردن و دقت به اطراف برطرف کرد پس خوب فکر کنید و بعد بهترین راه را انتخاب کنید. او همیشه به یاد شماست، قدرش را بدانید.
    


    
    اردیبهشت


    در هیچ‌کاری عجله نداشته باشید، با عجله شاید تصمیمی بگیرید که باعث پشیمانی شما شود. به کسی قولی داده بودید، آن را عملی کنید، چون او روی قولی که شما به او داده بودید حساب کرده است. بعضی مواقع، عدم احترام به عقاید و نظرات دیگران باعث رنجش خاطر آنها می‌‌شود. این کار درستی نیست، سعی در تغییر این رفتار داشته باشید. به زودی در شرایطی قرار خواهید گرفت که از آن لذت خواهید برد، سعی کنید این لذت و خوشی را با دیگران تقسیم کنید. رفتارهای پسندیده را در خود شناسایی و سعی در تقویت آنها داشته باشید. گاهی شکست‌های گذشته، ذهن شما را مشغول می‌‌کند، این افکار نباید اجازه ورود به ذهن شما را پیدا کند، در این مواقع سعی کنید سر خود را به کاری مشغول یا خود را وارد جمعی صمیمی و دوستانه کنید. به زودی در موقعیت محبت‌آمیزی قرار می‌‌گیرید که از این وضعیت بسیار لذت می‌‌برید ولی بدانید که خود شما به وجود آورنده این موقعیت هستید.
    
    
    
    خرداد


    با پشت‌کار فراوان به دنبال هدفی هستید، اما برای رسیدن به آن دچار مشکلاتی شده‌اید. برای رفع این مشکلات عجله نکنید چون نه‌تنها کاری از پیش نمی‌برید بلکه مشکلاتی را به مشکلات قبلی خود اضافه می‌کنید. بهتر است با افراد دارای صلاحیت مشورت کنید و از آنها کمک بگیرد. با مشکلات مالی مواجه هستید که سعی در برطرف کردن آنها دارید ولی هیچ نگران نباشید، این مشکلات برای هر کسی شاید پیش بیاید، یادتان باشد که در چنین مواقعی عجله، کارها را بدتر می‌کند. رفتار شما باعث ناراحتی یکی از نزدیکان شده است. شاید اگر شما هم به جای او بودید با چنین رفتاری ناراحت می‌شدید. پس هر چه سریع‌تر او را پیدا کنید و این ناراحتی را از دلش بیرون بیاورید. او با این که از دست شما ناراحت است ولی منتظر پیش قدم شدن شماست.
    
    
    
    
    تیر


    اخیرا بر سر مسئله‌ای با یکی از دوستان بحثی داشته‌اید که این بحث باعث آزردگی خاطر شما شده است. حق با شماست، سعی کنید چند روزی از دیدن و مواجه شدن با او خودداری کنید، چون اگر با همین ناراحتی مجددا او را ببینید، بجز برخورد مجدد کار دیگری انجام نمی‌دهید که این امر هم وضعیت را خراب‌تر می‌کند.دوستان شما دوست دارند که مدت زمانی را با شما بگذرانند پس آنها را ناامید نکنید، به جمع آنها بروید و مدتی را با آنها به خوشی بگذرانید. در ملاقاتی که خواهید داشت مسئله‌ای به شما گفته می‌شود که مدت‌ها به دنبالش بودید. با شنیدن آن بلافاصله تصمیم نگیرید حتی اگر از شما خواسته شود که سریعا پاسخ دهید. از آنها وقت بخواهید، خوب روی موضوع فکر کنید و بعد به آنها پاسخ بدهید. با قدرت تعقل بالایی که شما دارید، مطمئنا در گرفتن تصمیم دقت می‌کنید. او را آزار ندهید، او شما را دوست دارد... تولدتان مبارک.
    
    
    مرداد


    دوست دارید راه‌هایی که قبلا آزمون شده‌اند را بروید، اهل ریسک کردن نیستید ولی بعضی مواقع لازم است که قدم در راه‌های ناشناخته بگذارید و آنها را تجربه کنید. پس از آنها نهراسید و با امید و توکل به خدا به جلو بروید و سعی کنید بعضی راه‌ها را برای اولین بار تجربه کنید. این روزها باید بیشتر مراقب سلامتی خود باشید. شاید تایید یک قرارداد یا یک نامه به شما پیشنهاد شود ولی قبل از تایید آن، جوانب امر را بسنجید و در مورد آن تحقیق کنید که پشیمانی سودی نخواهد داشت. در روزهای آتی نظرتان به موضوعی جلب می‌شود که برای شما غیرعادی خواهد بود، زیاد افکار خود را بر روی این موضوع متمرکز نکنید و بدانید که چیزهای زیادی در زندگی برای فکر کردن است پس وقت خودتان را صرف چنین موارد پوچ و بی‌ارزشی نکنید. برای انسان‌ها ممکن است، عشق در هر زمانی میسر شود، شما نباید درهای عشق را به خودتان ببندید.
    
    
    شهریور


    به جمعی دعوت می‌شوید و در آن جمع نظری ابراز می‌کنید که از طرف دیگران مقبول واقع می‌شود. همین نظرات معقول و به جای شماست که باعث می‌شود دیگران در انجام هر کاری با شما مشورت کنند. باید سعی کنید کسانی که به دنبال راه چاره‌ای هستند و برای راهنمایی به شما مراجعه می‌کنند را با دقت و احساس مسئولیت راهنمایی کنید. از این که با همکار یا دوست‌تان برخورد تندی داشته‌اید ناراحت هستید. این مسائل گاهی بین دوستان و همکاران پیش می‌آید. همین که شما از کرده خود پشیمان هستید بسیار خوب است. فرصت را از دست ندهید، باید این برخورد بد را از دل او در آورید. در مورد مسافرتی که می‌خواهید بروید خوب فکر کنید.در این مسافرت با مشکلاتی مواجه شوید، خود این مشکلات زمینه‌ساز موفقیت‌های بعدی خواهند بود.
    
    
    مهر


    مدت‌ها درگیر مسائلی بودید، به حمدا... این مسائل به نفع شما برطرف شده. سعی کنید از تلخی‌های آن به عنوان تجربه‌ای برای آینده استفاده کنید تا دیگر دچار چنین مشکلاتی نشوید. پیش‌بینی می‌شود که وضعیت مالی شما کمی دچار وقفه شود ولی ناامید نشوید که این وضعیت به زودی به حالت عادی بر خواهد گشت. جمعی را دعوت می‌کنید که در آن جمع کسی نظر شما را به خود جلب خواهد کرد. اظهارنظر در مورد او می‌تواند آغازگر روابط عاطفی زیبایی باشد ولی قبل از هر چیز تحقیقات خود را در مورد او باید کامل کنید. موقعیت‌های دلنشینی در راه است فقط باید سعی کنید که از آنها به بهترین شکل استفاده کنید. در مورد آمدن کسی دچار دل‌نگرانی هستید ولی جای هیچ نگرانی نیست. او به زودی خواهد رسید و شما را با آمدنش خوشحال خواهد کرد. در مورد وعده‌ای که به او داده بودید جای هیچ درنگ و تاملی نیست، سریع‌تر آن وعده را عملی کنید.
    
    
    
    آبان


    سعی کنید نظرات خود را به راحتی بیان کنید و هیچ ترس و نگرانی نداشته باشید. اگر قصد سفر به جایی دارید، چند روزی آن را به عقب بیندازید زیرا پیش‌بینی می‌شود کارهایی پیش آید که وجود شما لازم و ضروری است. در میان دوستان و همکاران از محبوبیت زیادی برخوردارید. این محبوبیت به خاطر صداقت و درستی شماست. سعی کنید این صداقت و درستی را برای همیشه در وجود و شخصیت خود حفظ کنید. بعضی از حرف‌های شما در دیگران ایجاد دلخوری می‌‌کند. نباید در مورد دیگران زود قضاوت کرد. اگر می‌خواهید در مورد کسی قضاوت کنید باید خوب در مورد او تحقیق کنید و بی‌جهت چیزی را به کسی نسبت ندهید. او کمک‌های زیادی می‌تواند به شما بکند. راز دل خودتان را نباید با هر کسی در میان بگذارید چون هر کسی برای رازداری شما شایسته نیست. «واژه عشق» واژه‌ای مورد احترام است. به آن احترام بگذارید.
    
    
    آذر


    در مورد شغل‌تان ایده‌ تازه‌ای دارید ولی قبل از اجرای آن سعی کنید خوب در مورد آن فکر کنید. اخلاق و رفتار خود را باید در محیط خانواده متحول کنید. بعضی از رفتارها باعث دلخوری اعضای خانواده می‌شود. دوست داشتن خود را به کسی که دوستش دارید ابراز کنید. او از این جریان هیچ اطلاعی ندارد و اگر به این نحو پیش برود به هیچ نتیجه‌ای نخواهید رسید.
    در مورد پیشنهادی که به شما شده خوب فکر کنید و حتی اگر کوچک‌ترین احتمال شکست در آن پیشنهاد می‌رود از قدم گذاشتن در آن راه و انجام آن کار خودداری کنید. در اولین فرصت سعی کنید به کارهای عقب‌افتاده خود رسیدگی کنید. بعضی از این کارها از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند . با ورود به محیط خانه، مشکلاتی کاری را فراموش کنید و فقط به فکر خوشی اعضای خانواده باشید.
    
    
    
    دی


    برای حل یک مشکل قصد سفر دارید. انتظار این را نداشته باشید که در این سفر تمامی مشکلات شما برطرف گردد، ولی پیش‌بینی می‌شود که قسمتی از آن حل شود. ا کمی هم به سلامتی خود فکر کنید و به خودتان استراحت بدهید. با عده‌ای از دوستان قدیمی به طور ناگهانی برخورد خواهید داشت، این برخورد سرآغاز تجدید خاطرات گذشته خواهد بود. آنها را برای شام یا ناهار دعوت کنید و از بودن با آنها لذت ببرید. سعی‌تان بر این باشد که این روابط ادامه پیدا کند و برای مدت کوتاهی نباشد. در میان این جمع تجدید یکی از خاطرات گذشته، آغازگر یک سرمایه‌گذاری شغلی خواهد بود ولی قبل از هر کاری به اتفاق دیگر دوستان به خوبی، کاری را که می‌خواهید انجام دهید را سبک و سنگین کنید و تمام جوانب آن را بسنجید. شانس در خانه‌تان را زده است، او را از خود نرنجانید.
    
    
    
    بهمن


    این روزها حواس‌تان به کارهای‌تان کمتر متمرکز است. علت آن هم اتفاقی است که ناخودآگاه و بدون پیش‌بینی برای‌تان افتاده، به جای افکار منفی و چه کنم چه کنم، با یکی از بزرگ‌ترها یا کسی که قبلا آن اتفاق را تجربه کرده، مشورت کنید مطمئنا بدون نتیجه نخواهد بود. به زودی در شرایطی قرار می‌گیرد که باید به سرعت تصمیم بگیرید. در این موقعیت، زمان، حرف اول را می‌زند ولی اگر قرار باشد مدام افکار منفی در ذهن داشته باشید نمی‌توانید به سرعت تصمیم بگیرید و این موقعیت خوب را از دست می‌دهید پس هر چه زودتر بلند شوید و افکار منفی را از ذهن خود بیرون کنید. راه‌ها برای رسیدن شما به اهداف‌‌تان باز است فقط باید خودتان بخواهید و از یک جا شروع کنید. روزهای خوش، مجوز ورود به زندگی شما را می‌خواهند. زمان را از دست ندهید و زودتر آنها را به زندگی خود وارد کنید.
    
    
    
    
    اسفند


    بدبینی به شدت، زندگی شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. این یکی از خصوصیات منفی است که یک رابطه عاطفی را تا مرز نابودی پیش می‌برد، پس این خصوصیت نادرست را از خود دور کنید. برای کسی که دوستش دارید، زمان بسیار مهم است. بنابراین او را با بدقولی و وقت نشناسی ناراحت نکنید. از طرف شرکت یا کسی پیشنهاد کاری به شما می‌شود، ولی سعی کنید آن را قبول نکنید و در کاری که در حال حاضر در حال انجام دادن آن هستید ثبات داشته باشید. منتظر پاسخ او هستید ولی هنوز به شما جواب نداده و این امر باعث دلگیری و آزرده‌خاطر شدن شما شده، عجله نکنید، مدتی طول می‌کشد، ولی به‌طور اطمینان طی تماسی با شما و خبری که به شما می‌دهد، خوشحال خواهید شد. کسی که شما را دوست دارد از بودن با شما لذت می‌برد، شما چه‌طور؟

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.