احمدی نژاد : شیلنگ ۸ اینچ به بیت‌المال وصل کرده‌اند

احمدی نژاد : شیلنگ 8 اینچ به بیت‌المال وصل کرده‌اند

«محمود احمدی‌نژاد» رییس‌جمهوری روز پنجشنبه در جریان آخرین سفر استانی خود به زادگاهش گرمسار رفت و سخنانش را چنین آغاز کرد: وقتی من وارد این شهر شدم از من پرسیدند چه احساسی داری؟ من نمی‌توانم احساس خود را بیان کنم. آدم وقتی به خانه خود می‌آید احساس برگشت یک ماهی به آب یا اقیانوس دارد که قابل وصف نیست.

احمدی‌نژاد در ادامه گفت: کسی از من درباره شهر گرمسار پرسید و من گفتم من یکی از کوچک‌ترین‌های گرمسار و از بچه‌های دهات‌های گرمسار هستم و اگر خود مرد گرمسار را ببینید چه می‌گویید. گرمسار فضای پاکی، محبت، سخت‌کوشی، ایستادگی، پایبندی به پاکی‌ها، ارزش‌ها و خوبی‌هاست. 300 شهید این شهر سند زنده بزرگواری و عظمت مردم این شهرستان و ایستادگی آنها برای آرمان و ایمان الهی است. 

رییس‌جمهور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نشست برخی قدرت‌های بزرگ برای صدور بیانیه‌ علیه سخنان اخیر احمدی‌نژاد در انتقاد از اسراییل گفت: امروز نشسته‌اند و بحث و بررسی کرده‌اند که علیه احمدی‌نژاد بیانیه بدهیم به دلیل اینکه گفته چرا مردم فلسطین را می‌کشید؟این حرف همه ملت‌ها و ملت ایران است که از شما به خاطر بی‌عدالتی‌هایتان متنفر هستند. خیال می‌کنید اگر بیانیه دهید چه اتفاقی می‌افتد؟ من که یک فرد کوچکم. اینجا (گرمسار) میلیون‌ها و صدها هزار آدم مجاهد وجود دارد. اصلا در مقابل تهدیدهای شما نیازی نیست که ملت ایران به صحنه بیاید هر طور طراحی کنید مردم گرمسار فتنه‌های شما را متلاشی خواهد کرد. 

احمدی‌نژاد در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر عزم دولت برای ایجاد عدالت در کشور گفت: وقتی حرف از عدالت پیش می‌آید برخی افراد حرف‌های انحرافی می‌زنند وقتی می‌گوییم باید عدالت برپا باشد و امکانات عادلانه توزیع شود و همان‌طور که مردم فلان شهر از امکانات برخوردار هستند مردم روستاهای گرمسار هم برخوردار شوند می‌گویند این حرف‌ها را نزن خطرناک‌ است، توزیع فقر است و جلوی پیشرفت را می‌گیرد؛ ما می‌گوییم اتفاقا عدالت زمینه و عامل اصلی پیشرفت است. از کجا می‌دانید در روستایی که شما به حساب نمی‌آورید صدها جوان باشند که وقتی وارد میدان عمل شوند صدها تن از شما را در جیب خود می‌گذارند.

رییس‌جمهور گفت: برخی بهانه‌های دیگر می‌آورند و می‌گویند عدالت خیلی سخت است و ما زورمان نمی‌رسد. چطور از دهان این قلدری که شیلنگ 8 اینچ به بیت‌المال وصل کرده و با یک پمپ و برق سه فاز می‌مکد و به حساب و به جیب خود می‌ریزد و بستگان خود را متنفع می‌کند، چه‌طور جلوی او را می‌گیرید؟ او با تو برخورد می‌کند پس ول کن، سکوت کن. من می‌گویم خدا می‌فرماید ما به اندازه توان تلاش کنیم خداوند برکت می‌دهد.

وی افزود: بعضی به ما نصیحت می‌کنند که فلانی چرا جلوی این قلدرها ایستاده‌ای فشار می‌آورند و علیه تو طراحی می‌کنند کمی کوتاه بیا، کمی لبخند بزن، کمی هم کف دست آنها بگذار. پاسخ من روشن است. مردم به من رای دادند که دست این قلدرها را از بیت‌المال قطع کنم و اگر بنا باشد در مقابل تبعیض ساکت شوم این مسوولیت یک ریال هم برای من ارزش ندارد. من اگر لباس سوپوری بپوشم و شهر شما را جارو بزنم صدها برابر برایم عزیزتر است تا اینکه سکوت کنم.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.