کوکب ۶ساله قربانی اعتیاد و تجاوز شد

کوکب 6ساله قربانی اعتیاد و تجاوز شد

اکنون دختر 6ساله ای که قربانی اعتیاد والدین خود شده و خود نیز آلوده به موادمخدر است ، با داغ تجاوز به پیشانی ، تحویل بهزیستی شده است.
Go to fullsize image

روزی که کوکب کوچولو را در مخروبه ای که دود ناشی از موادمخدر آن حال هر تازه واردی را به هم می زد، پیدا کردند، ماموران هم با مشاهده پیکر نحیف دختر 6ساله که داغ بازیهای کودکانه با عروسک ها به دلش مانده بود بر بدنش آثار سوختگی و دردی را دیدند که هیچ گاه التیام پیدا نخواهد کرد، آن روز مامورها هم برای کوکب 6ساله گریستند.
او هنوز واژه های کودکانه را با شیرینی خاص تلفظ می کند و در چشمهایش ترس و هراس ناشی از ناجوانمردی انسان نماهایی که او را وحشیانه مورد آزار و اذیت قرار داده اند، بوضوح مشاهده می شد.

از کوکب خانم مدرسه تا کوکب 6ساله
گویی همین دیروز بود که در کتابهای درسی دوران ابتدایی می خواندیم ، «کوکب خانم زن باسلیقه ای است» اما قصه کوکب خانم کوچولوی این خبر با تمام کوکب خانم های دنیا که نام آنها را می دانید، فرق می کند.
کوکب 6ساله ، اکنون هیچ نمی داند و برای فرار از دردهای خماری که هدیه ای از سوی پدر و مادر معتاد خود است ، تحت مداوا قرار گرفته تا شاید با کمک مددکاران بتواند کابوس وحشتناکی را که در ذهن کوچک او جا خوش کرده برای همیشه فراموش کند. آیا او می تواند تصویر آن انسان نماها را که از او هتک حرمت کرده اند از ذهن پرآشوب خود بزداید؟
ماجرای یک پرونده

ماجرای پرونده کوکب کوچولو از آنجا آغاز شد که مردی با مراجعه به کلانتری 12اصفهان با ارائه شکایتی عنوان کرد، همسرش با سرقت بعضی از لوازم خانه ، دختر 6ساله او به نام کوکب را ربوده و به نقطه نامعلومی متواری شده است.
با تحقیق در این زمینه ، فرد شاکی در ادامه اظهارات خود بیان کرد: همسرم فساد اخلاقی دارد و چند سالی است که مواد مخدر مصرف می کند و او بابت تهیه هزینه موادمخدر از خانه سرقت می کرده است.
آغاز تحقیقات

با مطرح شدن این شکایت ، ماموران انتظامی تحقیقات گسترده خود را در این باره آغاز و اطلاع پیدا کردند، چندی پیش اکرم (زن تحت تعقیب) در یکی از محله ها در حاشیه خیابان تکدیگری می کرده است.
با به دست آمدن این سرنخ ، تلاش برای دستگیری اکرم آغاز شد تا این که چند روز پیش هنگامی که زن فراری قصد خرید مواد مخدر داشت ، دستگیر شد.
پرونده در آگاهی

با دستگیری زن متهم ، پرونده در دستور کار ماموران پلیس آگاهی اصفهان قرار گرفت و پس از اظهارات اکرم مبنی بر این که هیچ اطلاعی از سرنوشت دختر 6ساله خود ندارد، سرانجام وی زبان به اعتراف گشود و عنوان کرد: همراه یکی از دوستانم به نام مرجان که او نیز به مواد مخدر اعتیاد دارد، اثاثیه متعلق به شوهرم را ربوده و سپس دخترم را نیز از محل خارج کردم و او در منزلی که معتادان و افراد معلوم الحال به این محل رفت و آمد دارند، زندگی می کند.
اعتیاد کوکب 6ساله

وی افزود: وقتی کوکب را از منزل پدرش ربودم ، او مرتب بی تابی می کرد تا این که او را به مواد مخدر معتاد کردم و هربار که او مقاومت می کرد با فلز داغ شکم و دستهایش را می سوزاندم و او اکنون به تریاک و کراک اعتیاد پیدا کرده است.
وی افزود: از آنجا که افراد مختلفی به این خانه رفت و آمد می کردند، یک روز وقتی برای سرکشی به کوکب وارد خانه شدم او را مشاهده کردم که به طرز وحشتناکی مورد تعرض قرار گرفته بود و در یک قدمی مرگ قرار داشت که وی را به بیمارستان منتقل کردم و با مداوای پزشکان از مرگ حتمی نجات پیدا کرد.
این گزارش حاکی است با ارائه اعترافات هولناک زن معتاد، بازپرس دادسرا، دستور قضایی لازم را صادر کرد و با عزیمت ماموران به محل ، تمام ساکنان خانه دستگیر و در گوشه ای از یک اتاق مخروبه با کوکب 6ساله روبه رو شدند.
با دستور قضایی از آنجا که والدین وی به دلیل اعتیاد به مواد مخدر و الکل صلاحیت نگهداری او را نداشتند، وی تحویل بهزیستی شد تا شایدآغازی برای زندگی او باشد.
mishel - آریانا - تپورستان(دریای مازندران)
متاسفانه قانون کشور ایران بسیار بسیار و حتی بی نهایت ضعیف عمل می کند.
وگرنه همه ی معتادان را باید به دریای پارس انداخته تا همه ی آنها را کوسه ماهی تکه پاره کند.
یکشنبه 13 آبان 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.