تصاویری از تست لپ تاپ ضد ضربه Dell در برابر شرایط سخت

تصاویری از تست لپ تاپ ضد ضربه Dell در برابر شرایط سخت

سایت ZDNet Netherland یک لپ تاپ Dell مدل ATG Latitude را که برای کار در محیط های پر مخاطره و آسیب پذیر ساخته شده را در مقابل شرایط مختلف آزمایش کرده. که مراحل این آزمایش را میبینید :

ریختن قهوه روی لپتاپ
در ابتدا تست کننده به نشان دادن و بررسی اجزای لپ تاپ میپردازد که چگونه محافظت و آب بندی شده اند. سپس وی نشان میدهد که چگونه با یک کلید نمیتوان روی بدنه ی این لپ تاپ خش وارد کرد. در مرحله بعد فرد تست کننده لیوان قهوه ی خود را روی لپ تاپ روشن میریزد و نشان میدهد که بعد از ریختن قهوه روی کیبورد. لپ تاپ بدون هیچ مشکلی کار میکند.

افتادن لپ تاپ از بالای پلکان به صورت روشن
آزمایش با پرتاپ لپ تاپ از بالای یک پلکان به روی زمین درحالت خاموش ادامه پیدا میکند و سپس پا را فراتر گذاشته و لپ تاپ را در حالی که روشن است و از طرف نمایشگر روی زمین پرتاپ میکند و لپ تاپ همچنان بدون مشکل مشغول به کار میماند.

آنداختن چکش روی لپ تاپ
در آزمایش بعدی یک چکش از بالا روی لپ تاپ در حال کار انداخته میشود. چکش به دکمه Power لپ تاپ هم اصابت میکند ولی بعد از روشن کردن هنوز مشکلی ندارد.

عبور اتومبیل از روی لپتاپ
در آخرین مرحله فرد تست کننده سوار یک اتومبیل شده و با آن از روی لپ تاپ عبور میکند. و بعد از روشن کردن لپ تاپ همچنان به کار ادامه میدهد و فقط قسمتی از محافظ دور نمایشگر آن آسیب دیده است.
.اگر به اینترنت پرسرعت دسترسی دارید میتوانید ویدئوی این آزمایش را هم ببینید ویدئو این آزمایش از طریق
این لینک قابل مشاهده است.

محمد رضا - ایران - تبریز
جالبه
لطفا در مورد قیمت و نحوه خرید ای لپ تاپ منو راهنمایی نمایید
با تشکر
دوشنبه 14 آبان 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.