درخواست ۵۴ میلیون دلار غرامت برای گم شدن شلوار قاضی

درخواست پنجاه و چهار میلیون دلار غرامت برای گم شدن شلوار قاضی

یک قاضی دادگاه در آمریکا به دلیل گم شدن شلوارش در یک خشکشویی، تقاضای 54 میلیون دلار غرامت (نزدیک به پنج میلیارد تومان) کرده است.
وکیل مدافع صاحب خشکشویی و متهمان
رسیدگی به این پرونده که با توجه رسانه ها روبرو بوده است دو سال طول کشیده است

به گزارش خبرگزاری فرانسه، "روی پیرسون"، قاضی دادگاه در واشنگتن، در دادخواستی که به دادگاه ارائه کرده، به دلیل گم شدن شلوار محبوبش در یک مغازه خشکشویی، تقاضای 54 میلیون دلار غرامت از صاحب خشکشویی مذکور کرده است.

آقای پیرسون می گوید این مغازه خشکشویی که متعلق به یک مهاجر کره ای است، شلوار خاکستری او را که خط آبی و قرمز راه راه داشت گم کرده است. قاضی پیرسون می گوید این خشکشویی وی را با تبلیغ این شعار که "رضایت شما را تضمین می کنیم"، فریب داده است.

استدلال قاضی پیرسون این است که از زمان گم شدن شلوارش، همچنان شعار "رضایت شما را تضمین می کنیم" بر دیوار خشکشویی بوده، در حالی که رضایت وی هیچگاه جلب نشده است.

شلوار قاضی پیرسون دو سال پیش گم شد و وی با استناد به قوانین حمایت از مصرف کنندگان، به ازای هر روز که از زمان گم شدن شلوار وی گذشته، 1500 دلار غرامت درخواست کرده است. وی علاوه بر این، تقاضای غرامت برای "آسیب های روحی" و هزینه های دادخواهی کرده است که مجموعه آنها سر به 54 میلیون دلار می زند.

بر اساس مدارک ارائه شده به دادگاه، این دومین شلوار این قاضی بوده که خشکشویی مذکور آن را گم کرده است.

قرار است دادگاه این پرونده که دو سال به طول انجامیده است امروز به صدور رای بپردازد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.