روایت دختر ۱۴ ساله از باند فحشا

روایت دختر 14 ساله از باند فحشا

به گزارش اعتمادملی از دادسرای جنایی، 20 خردادماه زن میانسالی که اشک‌ریزان به دادسرای جنایی تهران مراجعه کرده بود خبر مفقود شدن دختر 14 ساله‌اش را به ماموران داد. ماموران پلیس آگاهی پس از اطلاع از این موضوع به تجسس در حوالی منزل دختر جوان پرداختند.Go to fullsize image

پس از گذشت یک روز دختر نوجوان در حالی که بسیار ناراحت و مضطرب بود به دامان خانواده بازگشت. او که از قهر و دعوای خود با مادرش بسیار پشیمان بود، در پاسخ به ماموران گشت آگاهی گفت: من با مادرم بر سر یک موضوع بی‌اهمیت دعوا کردم و چون می‌خواستم در مدتی که با او قهر هستم بیرون از خانه باشم به خانه یکی از دوستانم رفتم. من او را خیلی خوب نمی‌شناختم ولی در اثر احساسات تند و لجبازی کودکانه به خانه آنها پناه بردم. او مرا به اتاقی برد که یک زن و مرد در آن بودند. من که فکر می‌کردم آن دو والدین دوستم هستند با خیال راحت به استراحت پرداختم ولی ساعتی بعد یک پسر به آن خانه وارد شد و تازه فهمیدم که هیچکدام از این افراد با هم نسبتی ندارند.

او در ادامه اظهاراتش افزود: در آن خانه افراد زیادی رفت و آمد داشتند و با رفتارهای شیطانی به آزار و اذیت من پرداختند.

با اعتراف‌های این دختر نوجوان، این خانه سیاه توسط ماموران آگاهی زیر نظر گرفته شد و در حال حاضر با تلاش نیروهای انتظامی مستقر در محل، یکی از مجرمان خانه سیاه دستگیر و در بازجویی‌های نخست به ارتکاب 8 مورد آزار و اذیت دختران جوان اعتراف کرد. قاضی جعفری، معاون سرپرست دادسرای جنایی تهران، دستور بازداشت اعضای این باند سیاه را صادر کرد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.