درگیری نیروی انتظامی و سپاه پاسداران با پنج کشته

 درگیری نیروی انتظامی و سپاه پاسداران پنج کشته برجای گذاشت

در درگیری نیروهای سپاه پاسداران با ماموران نیروی انتظامی 5 مامور نیروی انتظامی کشته شدند. به دنبال این درگیری که بر اثر یک اشتباه روی داد، کشته شدگان به عنوان کسانی که در درگیری با افراد ناشناس جان خود را از دست دادند، معرفی شدند.Go to fullsize image


این درگیری زمانی رخ داد که بر اساس گزارش مقامات محلی شهرستان مهاباد به سپاه پاسداران مبنی براینکه از چند هفته قبل تعدادی راهزن در منطقه کوهستانی "آفان" کمین کرده و به راهزنی و زور گیری می پردازند، سپاه پاسداران با حضور در این منطقه، طی عملیاتی موفق شد 5 تن را کشته و چند نفر دیگر را که زخمی شده بودند بازداشت کند. چند تن از نیروهای سپاه نیز در این عملیات زخمی شدند که به بیمارستان امام خمینی مهاباد منتقل شدند.

اما نیروهای سپاه پاسداران که گمان می کردند کشته شدگان از نیروهای حزب دموکرات هستند، پس از تحقیقات متوجه شدند 5 تن از کشته شدگان این حادثه همگی از ماموران نیروی انتظامی بوده اند.

هیچکدام از مقامات محلی تاکنون در این مورد این اتفاق اظهار نظر نکرده اند اما در مراسم تشییع آنها به عنوان شهید، اعلام شد این شهدا در درگیری با افراد ناشناس به شهادت رسیده اند.

این درگیری در 20 خرداد ماه اتفاق افتاد.

پیش از این نیز در درگیری های دیگری در این منطقه، چند تن از مامورین نیروی انتظامی و اعضای سپاه کشته شده بودند. در آخرین مورد ازاین دست، هلیکوپترمعاون فرمانده لشکر"علی ابن ابیطالب" که همراه چند تن دیگر در حال گشت زنی بود در منطقه کوهستانی ارومیه مورد اصابت قرار گرفته و منهدم شد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.