جنایت به خاطر یک تکه نان در کرمان

جنایت به خاطر یک تکه نان در کرمان 

کارآگاهان پلیس در تعقیب عامل جنایت شبانگاهی در خیابان کرمان تحقیقات گسترده خود را آغاز و در نخستین گام دو تن از همدستان قاتل را دستگیر کردند.Go to fullsize image

 به گزارش خبرنگار ما ساعت 50 دقیقه بامداد دیروز دو پسر جوان پیکر خونین دوست شان را به بیمارستان الغدیر رساندند و بلافاصله محل را ترک کردند.

 با انتقال جوان مجروح به بخش مراقبت های ویژه تلاش پزشکان برای احیای وی بی ثمر ماند و در نهایت جوان 22ساله به نام حسین در اثر شدت جراحات وارده جان باخت.

 بلافاصله پس از فوت حسین تحقیقات ماموران کلانتری 127 نارمک برای کشف راز قتل مرد جوان و شناسایی عامل جنایت و افرادی که وی را در بیمارستان رها کرده بودند، آغاز شد و با بررسی گزارش های مردمی و اظهارات پرستاران و پزشکان حاضر در بیمارستان مشخص شد حسین در یک نزاع در پارک سنگی در خیابان کرمان مجروح شده است.

 در این میان ماموران یکی از متهمان به نام سعید را شناسایی و دستگیر کردند. پس از دستگیری سعید وی فرد دیگری به نام بهزاد را معرفی کرد. پس از مراجعه ماموران به منزل بهزاد مشخص شد که وی در منزل مادربزرگش مخفی شده است که بلافاصله با دستور بازپرس کشیک قتل ماموران او را نیز دستگیر و برای انجام تحقیقات به کلانتری 127 منتقل کردند.

 با بررسی اظهارات اولیه متهمان دستگیر شده مشخص شد که «حسین ج.» یکی دیگر از دوستان آنها عامل اصلی این جنایت است.

 بهزاد در شرح واقعه به پلیس گفت؛ شب قبل ما چهار تن در پارک بودیم که ناگهان بر سر یک تکه نان بین «حسین ج.» و مقتول درگیری به وجود آمد و در این درگیری ناگهان وی چندین ضربه چاقو به حسین زد و او را به شدت مجروح کرد. من و سعید، حسین را به بیمارستان رساندیم و وقتی متوجه وخامت اوضاع شدیم از بیمارستان فرار کردیم. با صدور قرار بازداشت دو متهم دستگیر شده از سوی روشن بازپرس کشیک قتل تحقیقات پلیس برای دستگیری عامل اصلی جنایت ادامه دارد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.