استعفای انصاری فرد رسماً پذیرفته شد

  استعفای انصاری فرد رسماً پذیرفته شد

عضو هیات مدیره‌ی باشگاه پرسپولیس رسما اعلام کرد که استعفای محمد حسن انصاری‌فرد از مدیرعاملی پرسپولیس در جلسه‌ی یک شنبه شب هیات مدیره پذیرفته شده و به زودی نیز مدیر عامل جدید معرفی خواهد شد. Go to fullsize image

 

حسن بیادی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهارکرد: در نشست هیات مدیره در مورد آخرین وضعیت مدیریتی پرسپولیس بحث و بررسی شد و در نهایت نیز با اصرار شخص انصاری فرد و علیرغم مخالفت هیات مدیره و سازمان تربیت بدنی با استعفای انصاری‌فرد موافقت شد تا طی روزهای آینده مدیرعامل جدید منصوب شود.

 

وی تصریح کرد: کلیه‌ی اعضای هیات مدیره و حتی شخص علی آبادی و هاشمی نیز اصرار داشتند که انصاری فرد بماند اما، او اصرار بر رفتن داشت و ما نیز از روی ناچاری استعفای وی را پذیرفتیم.

 

بیای گفت: عملکرد انصاری‌فرد مورد تایید هیات مدیره بود و در نشست هیات مدیره نیز این موضوع مورد تاکید مجدد قرار گرفت. هیات مدیره نیز پذیرفته است که برخی از مشکلات باشگاه حاصل مدیریت‌های گذشته است که ارتباطی با شرایط مدیریتی حال حاضر پرسپولیس ندارد.

 

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: انصاری‌فرد از افراد مورد تایید و کاردان است. افرادی هم که به هر طریقی به دنبال تخریب او هستند، باید تقوا را رعایت کنند و از زیر سوال بردن سرمایه‌های نظام خودداری کنند.

 

وی گفت: هیات مدیره در مدت کمتر از ده روز آینده اقدام به معرفی مدیرعامل جدید خواهد کرد اما، در این میان اصرار داریم انصاری فرد همچنان در هیات مدیره حضور داشته باشد.

 

وی گفت: گزینه‌هایی که برای مدیریت پرسپولیس مطرح شده‌اند، ساخته ذهن افراد حاشیه‌ساز است. هیچ گزینه‌ای هنوز نهایی نشده است. هیات مدیره پس از بررسی تمام شرایط اقدام به معرفی یک نفر از افراد کاردان و با سابقه خواهد کرد.

 

بیادی که حاضر نشد، انتخاب یک عضو از اعضای هیات مدیره برای جانشینی انصاری فرد را رد یا تایید کند، همه چیز در این‌ باره را به نشست‌های آینده‌ی هیات مدیره و بحث و تبادل نظر اعضای هیات مدیره موکول کرد.

 

وی در مورد بدهی‌ها باشگاه نیز به ایسنا گفت: هیات مدیره تا ده روز آینده کلیه‌ی بدهی‌ها را مشخص و تسویه خواهد کرد. مشکلی در این باره نیز وجود ندارد.

 

بیادی همچنین بحث در مورد کادر فنی پرسپولیس را نیز به پس از انتخاب مدیرعامل موکول کرد و افزود: دنیزلی قراردادش تمام شده است. مربی جدید نیز پس از سامان یافتن شرایط مدیریتی باشگاه انتخاب خواهد شد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.