عامل قتل امین کوچولو در یک قدمى مرگ

عامل قتل امین کوچولو در یک قدمى مرگ

حکم قصاص پسر جوانى که در جنایتى دلخراش پسر ۹ ساله زن مورد علاقه اش را به قتل رساند، از سوى قضات دیوان عالى کشور تأیید شد.

بنا بر این گزارش ۲۹ اردیبهشت سال ۸۲ زن جوانى پیکر نیمه جان پسر بچه ۹ ساله اش را سراسیمه به بیمارستانى در رباط کریم رساند.اما دقایقى بعد امین کوچولو در اثر شدت جراحات و صدمات وارده جان سپرد. مادر امین کوچولو در تحقیقات پلیسى لب به اعتراف گشود و گفت: روز حادثه او در حال مصرف مواد مخدر بود و از امین خواست تا وسایل مصرف مواد مخدر را برایش تمیز کند، اما امین نتوانست و او با عصبانیت یقه لباس و پاهاى پسر کوچولویم را گرفت و تا بالاى سرش بالا برد و به زمین کوبید. او وقتى براى دومین بار امین را به زمین کوبید، پسرم بى حال روى زمین افتاد.

با ادعاهاى تکان دهنده این زن و پسر دیگر خانواده که تنها شاهد جنایت بود، پلیس دریافت مادر بى عاطفه نیز یکى از فرزندان عقب مانده اش را چندى قبل در بیابان هاى رباط کریم رها کرده و از سرنوشت پسربچه نیز خبرى نیست.

با دستگیرى مرد کودک آزار و صدور قرار مجرمیت، پرونده در اختیار هیأت قضایى شعبه ۷۱ دادگاه کیفرى استان تهران قرار گرفت و با شکایت پدر امین متهم پرونده به قصاص نفس - اعدام - محکوم شد.به گزارش خبرنگار ما قضات شعبه ۲۰ دیوان عالى کشور پس از اعتراض متهم به رأى دادگاه و رسیدگى نهایى پرونده حکم صادره را تأیید کردند.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.