سفیر اسرائیل: ایران در مرحله خارج کردن جن از بطری است

سفیر اسرائیل: ایران در مرحله خارج کردن جن از بطری است

سفیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد، علیرغم آنکه ایران هنوز به فناوری تولید سلاح هسته ای دست نیافته ، اما درآینده نزدیک کابوسی برای نسلهای آینده این رژیم خواهد بود.Go to fullsize image

به گزارش رجا نیوز به نقل از نسخه اینترنتی روزنامه جروزالم پست، سفیر رژیم صهیونیستی در آمریکا گفته است: ایران هنوز قادر نیست سلاح های هسته ای تولید کند اما ممکن است تا کمتر از دو سال دیگر این توانائی را پیدا کند.

 «مریدور»ادامه داده است: من حقیقتا احساس می کنم ایران در مرحله خارج کردن جن از بطری قراردارد و می تواند کابوس هر شب فرزندانمان باشد!

 وی همچنین گفت: سال2009 می تواند سال بسیار بد و بحرانی باشد زیرا احتمال اینکه ایران تا آن موقع به سلاح هسته ای دست یابد بسیار زیاد است.

 سفیر رژیم صهیونیستی در آمریکا با بیان عبارات موهن نسبت به احمدی نژاد گفت: اقتصاد ایران از آنجا که نیازمند سرمایه گذاری خارجی است، نسبت به فشار اقتصادی کشورهای جهان حساس است ، ولی ظاهرا جامعه بین الملل متوجه این موضوع نیست و به ادامه سرمایه گذاری و همکاری اقتصادی با ایران ادامه می دهد.

 سفیر رژیم صهیونیستی در آمریکا در ادامه گفت: اگر فشار اقتصادی و دیپلماتیک برای متوقف کردن برنامه های هسته ای ایران موثر واقع نشود، اسرائیل خود وارد عمل خواهد شد! و اجازه نخواهد داد تا ایران توانایی تولید سلاح هسته ای را بدست آورد.

 گفتنی است سفیر رژیم صهیونیستی در حالی به بیان تهدید نظامی علیه ایران می پردازد که ارتش این رژیم در تابستان سال گذشته در برابر نیروهای حزب الله شکست نظامی سنگینی متحمل شدند و مقامات این رژیم در توجیه شکست سنگین خود، مدعی شدند موشکهای پرتابی حزب الله ساخت ایران بوده است.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.