یک نظریه جدید: رابطه با آمریکا مثل نوشیدن شراب است

یک نظریه جدید: رابطه با آمریکا مثل نوشیدن شراب است

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در جلسه هفتگی "انصار حزب الله" رابطه با امریکا را همانند نوشیدن شراب دانست و گفت: آنهایی که می گویند اگر امام تا به حال زنده بود مثلا اجازه برقراری رابطه با آمریکا را می داد یا فلان جام زهر را می نوشید و ... مطالعه می کنند؛ برای اینکه مساله بسیار روشن است باید به مهمات امام توجه شود که برگرفته از محکمات قرآن است و تغییر ناپذیر.

شما خودتان عوض شدید و عوض شدن خودتان را می خواهید به حساب امام بگذارید که اگر امام زنده بود رایش عوض می شد. خودتان عوض شدید.

مثل این است که بگویید اگر امام اکنون زنده بود به جواز نوشیدن مسکرات فتوا می داد!

به گزارش  هفته نامه یا لثارات ، ارگان مطبوعاتی انصار حزب الله ، به نقل از حجه الاسلام رحیمیان نوشت: مگر این مرزبندی های قرآن با آن شدت و غلظت در ارتباط با حق و باطل، ظالم و مظلوم، مستکبر و مستضعف و یا جنگ بی پایان و همیشگی فقر و غنا و حق و باطل که امام با تمسک به قرآن می فرمایند، به مرور زمان عوض می شود؟

اینکه قرآن با صراحت از عدم دوستی و تولی بین مسلمانان و یهود و نصاری سخن می گوید عوض می شود؟! اگر امام زنده بود و العیاذبالله می خواست خلاف قرآن بگوید که دیگر امام نبود. مثل این آقایان که تراجع کرده اند که دیگر در خط امام نیستند.


وی در ادامه با اشاره به بحث حمله آمریکا که از سوی برخی مطرح می شود گفت: هفت - هشت سال پیش شهید صیاد شیرازی به بنده گفتند که ممکن است آمریکا حمله کند. به ایشان گفتم اعتقاد بنده بر این است که آمریکا با تجربه ای که از جنگ تحمیلی، ترورها، تحریم اقتصادی و امثال اینها به دست آورده و فهمیده که با این فشارها انقلاب و نظام محکم تر می شود، علی القاعده گزینه نظامی را از دستور کار خود خارج کرده است. اگر هم بخواهد این کار را بکند دیوانه گری مطلق است که البته بوش هم از این دیوانه گری ها دارد. پس بحث حمله نظامی بلوفی است که گاهی وقت ها برای جنگ روانی می زنند و احتمال حمله نظامی در حداقل است.

رحیمیان افزود: امروز آنها به این نتیجه رسیده اند که برای از پای درآوردن جمهوری اسلامی یک راه میان بر و ارزان قیمتی وجود دارد که خیلی هم خوب به نتیجه می رسد و آن به تعبیر "آقا" شبیخون فرهنگی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: سال گذشته در سالگرد رحلت امام در بحرین بودم. چه خبر بود آنجا!

به سید حسن نصرالله گفتم که آقا، بحرینی ها در عشق به امام و ولایت فقیه از شما جلو افتاده اند. نمی دانم چرا صدا و سیما مراسم های آنها را پخش نمی کند؟

مثلا برای سالگرد انقلاب یک وقت مراسم های پنج نفری و ده نفری را پخش می کنند.

در بحرین مانند اولین سالگرد امام، هزار حسینیه و سیصد مسجدی که در آنجا هست و تمام خیابان ها و کوچه هایش مملو از جمعیت و مراسم های سینه زنی و زنجیرزنی برای سالگرد امام بعد از هیجده سال می  شود.

در انتخابات مجلس بحرین - که پایگاه آمریکایی هاست - اکثریتش به دست شیعیان خط امام افتاد.

 در کویت بنده 35 سال پیش رفته بودم، یک مسجد خرابه که آن هم مسجد مرحوم حاج سید عباس مهری بود فقط طرفدار امام بودند آن هم چهار تا پیرمرد. آدم های گردن کلفت مسجد هم به مجرد اینکه آقای مهری دم از امام زد اطرافش را خالی کردند.

باز برای سالگرد امام به آنجا رفتم دیدم که یازده مسجد طرفدار امام شده اند نه یک مسجد و مسجد مرحوم مهری کوچکترینش است! تماما پایگاه امام و مقام رهبری شده است.

در انتخابات سال گذشته مجلس کویت هم از چهار نماینده شیعه که به مجلس رفت سه نفر آنها در خود کویت معروف به "خط امام"ند.

در لبنان، مصر، عراق، ترکیه، افغانستان، پاکستان، کشمیر و حتی آنهایی که مسلمان نیستند؛ آن طرف کره زمین زیر گوش آمریکا در آمریکای لاتین، بروید بپرسید، ببینید برای آقای احمدی نژاد چه می کردند؟

حالا بوش که رییس جمهور یک کشور ابرقدرت است می خواهد یک جا برود باید شصت هزار پلیس اجیر کنند که تظاهرات علیه بوش را کنترل کنند. رییس جمهورهای ما به هر جای دنیا که می روند ببینید چه استقبالی از آنها در آنجا می کنند.

رحیمیان افزود: برخی می گویند که جمهوری اسلامی منزوی شده است. خودتان منزوی شده اید. حساب ملت ها از شما جداست. ملت ها طرفدار انقلاب اسلامی و طرفدار مسوولین جمهوری اسلامی هستند. در بحرین خودم مشاهده کردم که برخی از جوان ها آهنگ زنگ تلفنشان سرود ملی جمهوری اسلامی است.

وی افزود: برای اولین بار که به فرودگاه امام رفتم، وقتی وارد هواپیما شدم مهماندار زن را که نشان هواپیمایی جمهوری اسلامی را هم به لباسش زده بود، دیدم که آرایش کرده و موهایش تا فرق سرش پیداست. انگار که می خواهد به حجله برود! به او گفتم خواهر! این چه وضعیتی است که برای خودت درست کردی آن هم جلوی خارجی ها؟!

اما از آن طرف در بحرین وقتی پیاده شدیم، حجاب کارمندان زن هواپیمایی بحرین برایمان جالب بود؛ روی ابروها و زیر چانه شان کاملا پوشیده بود، بسیار باوقار و با عظمت.

عکس امام و آقا را بزرگ و در حدود شش متر ارتفاع رو به روی قصر ملک آویزان کرده اند؛ کسی هم جرات نمی کند نگاه چپ به آنها بکند. خلاصه انقلاب و اسلام در حال گسترش است.

 

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.