خروج نکونام از لیست ۱۸ نفره به دلیل سفر به مکزیک

خروج نکونام از لیست 18 نفره به دلیل سفر به مکزیک

تیم فوتبال اوساسونا در چارچوب رقابت های این هفته لیگ باشگاه های اسپانیا درحالی مقاب لحریف خود بتیس به یرتری رسید که مسوولان این تیم به دلیل اعتراض به سفر طولانی نکونام همراه با تیم ملی، نام او را حتی در لیست 18 نفره نیز قرار ندادند.

هفتیه سی و هفتم لیگ باشگاه های اسپانیا موسوم به لالیگا شب گذشته (شنبه 19 خرداد) در شهرها مختلف این کشور برگزار شد و طی آن تیم فوتبال اوساسونا موفق شد در یک دیدار پر گل تیم فوتبال رئال بتیس را با 5 گل شکست دهد.

 

یاران نکونام که در این بازی، هافبک بازی ساز ایرانی خود را به دلیل سیاست های مسوولان باشگاه اوساسونا در کنار خود نداشتند از دقیقه 31 روند گلزنی خود را آغاز کردند. گل های این بازی به ترتیب توسط "میوگئل فلانو" در دقیقه 31، "پیر وبو" در دقیقه 61، "کاندیدو فیلو والدو" در دقیقه 73 و "یون سولا" در دقایق 75 و 88 به ثمر رسید.

 

تیم فوتبال اوساسونا با این پیروزی 49 امتیازی شد و با 2 پله صعود در رده دوازدهم جدول رده بندی قرار گرفت. در حالی که رئال بتیس به رده شانزدهم جدول سقوط کرد. یاران نکونام در آخرین هفته لالیگا میزبان اتلتیکو مادرید خواهند بود.

 

هم اکنون و در فاصله یک هفته به پایان این رقابت ها رقابت قهرمانی بین دو تیم رئال مادرید و بارسلونا همچنان ادامه دارد و این دو تیم هر دو با 73 امتیاز رده های اول و دوم را در اختیار دارند. درهمین حال سقوط تیم فوتبال خیمناستیک به لیگ دسته دوم باشگاه های اسپانیا و دومین تیم سقوط کننده به لیگ دسته دوم از بین دو تیم رئال سوسیه داد و سلتا ویگو انتخاب خواهد شد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.