ده نمکی: خوشحالم یک بچه حزب‌اللهی علیه من فیلم ساخته

ده نمکی: خوشحالم یک بچه حزب‌اللهی علیه من فیلم ساخته

 
مسعود ده نمکی در واکنش به ساخت فیلمی علیه «اخراجی‌ها» گفت: خوشحالم که یک بچه حزب‌اللهی آمده و فیلم ساخته، حتی اگر این فیلم علیه من یا «اخراجی‌ها» باشد.

چندی پیش افرادی منتسب به خانه شهید در بهشت زهرا (س)، به خانواده شهید خدمت مراجعه کردند و با نمایش بخشی از برنامه شب شیشه‌ای که در آن عنوان شده بود «قهرمان اخراجی‌ها بر اساس شخصیت مجید خدمت شکل گرفته» و«این فیلم اهانت به این شهید است»، باعث شدند که خانواده شهید خدمت تحریک شده و علیه فیلم «اخراجی‌ها» مطالبی بگویند که این حرف‌ها، به همراه مقداری موسیقی و تصاویری از مجموعه روایت فتح، در قالب یکCD در بهشت زهرا (س)، مرقد مطهر امام (ره) و بخش‌های مختلف شهر تهران در تیراژ وسیع به رایگان پخش شده است.
مسعود ده‌نمکی در این مورد به خبرنگار سینمایی فارس، گفت: در همان برنامه شب شیشه‌ای عنوان شد که این فیلم بر اساس حوادث واقعی است اما به ضرورت داستان، قصه‌پردازی‌هایی هم در آن صورت گرفته است که این موضوع را قبلا در دیداری به خانواده شهید خدمت گفته‌ بودیم.
وی افزود: کسانی که بر ضد اخراجی‌ها، فیلم ساخته‌اند، تفاوت بین فیلم داستانی و مستند را نمی‌دانند و این موضوع، از همین CDمشخص است.
ده‌نمکی در مورد تهیه‌کنندگان این CD گفت: با اینکه این افراد از سینما چیز زیادی نمی‌فهمند اما خوشحالم که یک بچه حزب‌اللهی آمده و فیلم ساخته، حتی اگر این فیلم علیه من یا اخراجی‌ها باشد.
ده نمکی متذکر شد: در برنامه شب شیشه‌ای هم تاکید کردم که صحنه‌های گزینش یا اشاره به زندان در فیلم، از الزامات داستان و فیلمنامه است و امیدوارم با دیدن نسخه کامل برنامه شب شیشه‌ای، سوتفاهمی که برای خانواده شهید خدمت پیش آمده، برطرف شود.
ده نمکی همچنین افزود: اگر کسی می‌خواهد فیلم مستندی از زندگی شهید مجید خدمت بسازد، باید به من مراجعه کند که از زمان ورود او به جبهه تا موقع شهادتش در کنارش بودم.
ده نمکی در پایان گفت: این روزها روی فیلمنامه اخراجی‌های دو با جدیت کار می‌کنم و در آینده نزدیک هم DVD اخراجی‌ها را منتشر خواهم کرد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.