اعتراض شدید ایران به امریکا

اعتراض شدید ایران به امریکا

دفتر نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل متحد به طراحی اعمال خرابکارانه آمریکا در کشورمان  شدیدا اعتراض کرد .
 
به گزارش خبرگزاری انتخاب، در پی طراحی دولت ‌آمریکا برای اعمال خرابکارانه در جمهوری اسلامی ایران از طریق گروهک تروریستی جند الله و سازماندهی و راه اندازی شبکه های جاسوسی علیه ‌کشورمان‌, دفتر نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد با ارسال یادداشت های جداگانه با عنوان دبیرکل سازمان ملل متحد, مراتب اعتراض شدید جمهوری اسلامی ایران به اقدامات خصمانه دولت آمریکا را اعلام کرد.


دراین گزارش آمده است: رسانه‌های امریکایی اخیرا پرده از حمایت دولت امریکا از گروه تروریستی و جنایتکار جندالله در مناطق جنوب شرقی ایران برداشتند و مشخص شد که آمریکا در تسلیح قاچاقچیان مواد مخدر و اقدامات تروریستی گروه معاند جندالله دست داشته و از این گروهک حمایت می کند .


اداره کل اطلاعات و مطبوعات وزارت خارجه درادامه آاورده است: دولت امریکا همچنین با راه اندازی شبکه جاسوسی و اعزام عوامل خود به داخل ایران در تلاش برای اعمال تروریستی و تخریب موسسات جمهوری اسلامی از طریق شیوه‌های مختلف بوده است.


در یادداشت نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد که به عنوان سند مجمع عمومی و شورای امنیت آن سازمان ثبت و انتشار یافته‌, تصریح شده است که این قبیل اقدامات خصمانه ایالات متحده آمریکا مبین دخالت اشکاراین کشور در امور داخلی ایران و مغایر با اصول و مقررات مندرج در کنوانسیون های بین المللی و بیانیه الجزایر بین دو کشور است .

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.