آزادی پاریس هیلتون از زندان

آزادی پاریس هیلتون از زندان

پاریس هیلتون مانکن و وارث مجموعه هتل های هیلتون، پس از گذراندن سه روز از محکومیت حبس خود از زندان آزاد شد.
پاریس هیلتون بازیگر و مدل
پاریس هیلتون پس از دو روز از زندان آزاد و مجازاتش به حبس خانگی بدل شد

اما این مانکن 26 ساله معروف باید 40 روز را در حبس خانگی به سر ببرد و پابند الکترونیکی به پای خود ببند که نشان دهنده حضور وی در منزل برای پلیس باشد.

حکم 23 روزه زندان برای پاریس هیلتون هنگامی به حبس خانگی بدل شد که وی در زندان دچار مشکلات پزشکی شد اما مقامات از مشخص کردن نوع این مشکلات سرباز زدند.

هنگامی که پاریس هیلتون به دلیل زیر پا گذاشتن قانون ممنوعیت رانندگی به 45 روز حبس محکوم شد، گفته بود که انتظار ندارد زودتر از موعد مقرر از زندان آزاد شود. خانم هیلتون به دلیل رانندگی پس از نوشیدن بیش از حد مجاز مشروب الکلی از رانندگی منع شده بود.

اما این مجازات به دلیل رفتار "خوب" وی بعدا به 23 روز تقلیل یافت و وی خود را به زندانی در حومه کالیفرنیا معرفی کرد.

'دلایل محرمانه'

استیو ویتمور از اداره پلیس لس آنجلس در این باره گفت: "پس از مشاوره های دامنه دار با متخصصان پزشکی، تصمیم گرفته شد تا این مجازات به نوع دیگری بدل شود."

به دلایل شخصی هیچ دلیلی در باره مشکلات پزشکی خانم هیلتون عنوان نشده اما گفته شده است که وی تحت مراقبت های درمانی ویژه قرار گرفته است.

آقای ویتمور گفت پاریس هیلتون به دلیل مراجعه در اواخر یکشنبه شب به زندان، درحال حاضر پنج روز را در زندان سپری کرده است و در نتیجه 40 روز دیگر را باید در حبس خانگی بگذراند.

پاریس هیلتون در زمان حبس،23 ساعت را در سلول انفرادی مخصوصی که به افراد مشهور، افسران پلیس و مقامات اختصاص داشت می گذراند و تنها اجازه داشت یک ساعت از این سلول برای استحمام، تماس تلفنی، هواخوری و تماشای تلویزیون خارج شود.

پاریس هیلتون پیش از معرفی خود به زندان گفته بود: "من خیلی وحشت کرده ام اما آماده ام تا با مجازاتم روبرو شوم."

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.