مهدوی‌کیا: با دورتموند مذاکره نکرده‌ام

مهدوی‌کیا: با دورتموند مذاکره نکرده‌ام

مهدی مهدوی‌کیا که هفته گذشته قراردادش با هامبورگ به اتمام رسید، این هفته تصمیم نهایی خود را در انتخاب تیم جدیدش خواهد گرفت.کیا از تیم های دیگر اروپایی هم پیشنهاد دارد ولی گویا ماندن او در بوندس لیگا حتمی است.

مهدوی‌کیا در گفت‌وگو با خبرگزاری فوتبال ایران، با اشاره به این موضوع اظهار داشت: هنوز اتفاق جدیدی نیفتاده ولی در حال بررسی پیشنهادات هستم تا تیم جدیدم را انتخاب کنم. به احتمال فراوان تا پنج روز سه،چهار روزآینده تصمیم نهایی‌ام را می‌گیرم.
وی خبر مذاکره با تیم‌های اسپانیایی و همچنین دورتموند را تکذیب کرد و گفت: برای استراحت به اسپانیا رفته بودم و مذاکره‌ای با تیم‌های اسپانیایی نداشتم، در ضمن خبر مذاکره‌ام با دورتموند صحت ندارد و زمان حضورم در هامبورگ به اندازه کافی با توماس دال مشکل داشتم.
مهدوی‌کیا ماندن در بوندس‌لیگا را اولویت برنامه‌های خود می‌داند. او در این خصوص گفت: با توجه به شرایط خانوادگی‌ام بهتر است که در آلمان بمانم ولی پیشنهادات دیگر را هم بررسی خواهم کرد و احتمال وقوع هر اتفاقی وجود دارد. وی در پایان تصریح کرد: هفته آینده تیم جدیدم را انتخاب خواهم کرد تا با خیالی آسوده در تمرینات تیم ملی شرکت کنم.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.