درگوشی های داغ ورزشی ۲ ژوئن

درگوشی های داغ ورزشی 2 ژوئن

  • جدایی فیروز کریمی از استقلال اهواز قطعی به نظر می رسد. ظاهرا کریمی با مدیران استقلال اهواز تسویه حساب هم کرده است. گفته می شود در حالیکه استقلال تهران مشتری جدی کریمی است او با پیشنهاد مربیگری الوند همدان نیز روبرو شده. الوند همان تیمی است که امتیاز پاس به آن واگذار شده.

  • پس از اینکه مارچلو لیپی به پیشنهاد مربیگری یوونتوس جواب منفی داد، سران این باشگاه برای پیدا کردن مربی فصل آینده خود دچار مشکل شده اند. گفته می شود مدیران یووه از رانیری خواسته اند تا به منچسترسیتی نرود و هدایت یووه را برعهده بگیرد.

  • نتیجه آزمایش دوپینگ ساجد جلالی کشتی گیر ۱۲۰ کیلوگرم اهل اراک مثبت از آب در آمده اما فدراسیون کشیت ایران این خبر را اعلام نمی کند. چرا که این برای دومین مرتبه است که این آزادکار دوپینگ می کند و طبق قوانین باید برای همیشه محروم شود. جلالی اخیرا در رقابتهای میلونه ایتالیا قهرمان شده بود و در جام تختی مقام سوم را کسب کرده بود.

  • تلاش رافائل بنیتز برای به خدمت گرفتن ساموئل اتوئو ادامه دارد و او نمی خواهد این مهاجم کامرونی را از دست بدهد. لیورپول در سال ۲۰۰۴ هم برای خرید این بازیکن تلاش کرده بود اما به جایی نرسید به نظر می رسد این مرتبه اگر بارسا بتواند تیری آنری را بخرد بنیتز هم به هدف خود میرسد.

  • مصطفی دنیزلی یکشنبه شب به ترکیه می رود. ظاهرا مربی پرسپولیس به نزدیکان خود گفته دیگر به ایران باز نمی گردد. این در حالی است که دنیزلی تا قبل از شکست در جام حذفی همواره عنوان می کرد که دوست دارد در ایران بماند.

  • آرش برهانی به زودی عازم بلژیک خواهد شد. گفته می شود برهانی از یک تیم بلژیکی پیشنهاد دارد و برای شرکت در تست پزشکی به این کشور می رود. قرارداد این بازیکن با پاس به اتمام رسیده است.
+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.