عکس از هفتمین مرحله سوپربایک در بریتانیا

عکس از هفتمین مرحله سوپربایک در بریتانیا

هفتمین مرحله از مسابقات موتورسواری سوپربایک در پیست سیلوراستون، بریتانیا برگزار شد.

این مرحله با شرایط بد آب و هوایی روبرو شد، اما تیمها طبق معمول برای تبلیغات، قبل از شروع مسابقه از دختران با لباسهای تبلیغاتی، استفاده کردند.

مسابقات صبح با وجود باران شدید و شرایط لغزنده پیست برگزار شد.

چهره تازه وارد رقابتهای سوپربایک، مکس بیاجی راننده ایتالیایی تیم سوزوکی، که تا پیش از در مسابقات موتوجی پی شرکت می کرد، ششم شد.

از سوی فدراسیون موتورسواری، پیچ "وودکات"، که قبل از مسیر مستقیم و پرسرعت این پیست قرار دارد، برای این مرحله تغییر شکل داده شد.

شرایط بارانی، زمین خیس و پیچهای لغزنده رانندگی را برای خیلی از موتورسواران مشکل کرده بود.

نورویوکی هاگا راننده ژاپنی تیم یاماها در مرحله پیشین که در پیست مونزای ایتالیا برگزار شد، اولین راننده ای بود که در فصل جدید توانست در هر دو قسمت صبح و بعد از ظهر، برنده مسابقه شود. او در این مرحله دوم شد.

هر مرحله از مسابقات سوپربایک در دو قسمت صبح و بعد از ظهر انجام می گیرد و مجموع امتیازات آن برای قهرمانی کل به حساب می آید. این بار با ادامه بارش باران و تصمیم داوران مرحله دوم آن به کلی لغو شد.

رقابت بین تروی بیلیس راننده استرالیایی تیم دوکاتی، نورویوکی هاگا از ژاپن و تروی کورسا از استرالیا هر دو از تیم یاماها دیدنی بود.

جیمز تاسلند صدر نشین جدول قهرمانی و امید بریتانیا در این مرحله، با اشتباه در یکی از پیچها زمین خورد و پس از شروع مجدد هشتم شود.

در نهایت تروی بیلیس پس از 28 دور و سبقتهای مکرر از دیگر رقبا، توانست تنها پیروزی مرحله بریتانیا را از آن خود کند.

با وجود پیروزی بیلیس، اما همچنان تاسلند با 237 امتیاز همران تیم هوندا در صدر جدول مسابقات قرار دارد. مرحله بعدی 17 ماه ژوئن در پیست میسانو آدریاتیکو در شمال ایتالیا خواهد بود.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.