اوباش ، وحشت زده خود را به پلیس معرفی می کنند

اوباش ، وحشت زده خود را به پلیس معرفی می کنند

در حالیکه اراذل و اوباش از وحشت دستگیری خود را به پلیس معرفی می کنند، فرمانده نیروی انتظامی از تشکیل اردوگاهی در کهریزک برای نگهداری اوباش نامی خبر داد. images/20070525/Obash.jpg
به گزارش جام جم ، روز گذشته سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده نیروی انتظامی در جمع خبرنگاران عنوان کرد: برخورد با اراذل و اوباش با قاطعیت ادامه دارد و یکصد نفر از این افراد که دارای سابقه شرارت هستند، با هماهنگی قضایی تحویل اردوگاهی که به همین منظور و برای نگهداری آنها ایجاد شده منتقل و نگهداری خواهند شد.
این گزارش حاکی است ، با آغاز مرحله دوم طرح امنیت اجتماعی و هشدار سردار رادان ، رئیس پلیس تهران به اراذل مبنی بر این که هیچ کدام از آنها با توجه به سوابقی که از آنان وجود دارد، در حاشیه امن قرار ندارند، تعدادی از این مجرمان سابقه دار با اطلاع از این که پلیس جستجوی گسترده ای را برای دستگیری آنها آغاز کرده است ؛ با مراجعه به مراکز انتظامی ، خود را معرفی کرده اند تا از تخفیف مجازات برخوردار شوند.
سرهنگ احمدی ، رئیس مرکز اطلاع رسانی نیروی انتظامی با تایید خبر جام جم گفت: برخورد پلیس با اراذل و اوباش همچنان ادامه دارد و در 2روز گذشته نیز تعدادی از این افراد دستگیر و تحویل پلیس امنیت شده اند.
احمدی افزود: مرحله سوم طرح از امروز آغاز شده و در این مرحله ، معتادان سرگردان و ولگرد جمع آوری و تحویل مراجع ذی ربط خواهند شد.
وی با هشدار به افراد معتاد درخواست کرد هر چه سریع تر به مراکز درمانی و بازپروری مراجعه کنند، در غیر این صورت ، پلیس با آنها به عنوان مجرم برخورد خواهد کرد.
رئیس مرکز اطلاع رسانی از مردم خواست در صورت مشاهده این افراد در معابر و اماکن عمومی شامل پارکها و تفریحگاه ها موضوع را به پلیس 110گزارش کنند تا در اسرع وقت نسبت به دستگیری و جمع آوری آنها اقدام شود.
وی تاکید کرد: نیری انتظامی مصمم است ضمن استمرار مقابله با پدیده بدحجابی ، برخورد و دستگیری اوباش و مزاحمین نوامیس مردم ، شهر را از وجود افراد معتادی که از مردم سلب آسایش کرده اند پاکسازی کنند و همزمان با اجرای این طرح دستگیری افراد قاچاق فروش نیز در اولویت های مرحله سوم طرح امنیت اجتماعی قرار دارد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.