آشنایی با خانواده همسر هدیه تهرانی

آشنایی با خانواده همسر هدیه تهرانی

این بار دیگر نه شایعه است نه کذب بالاخره هدیه تهرانی بی سر و صدا رسما از دنیای تجرد خارج و به جزگه متاهلان پیوست . خبر ازدواج هدیه تهرانی بارها و بارها تیتر اول مجله های مختلف کشور بود اما خیلی زود بی اساس بودن ان مشخص می شد

همین تابستان 85 بود که سوپر استار مشهور سیمای ایران بالاخره اپارتمانش در ولنجک را رها کرد و منزلی در خیابان مطهری خرید تا با مادرش زندگی کند.
بازار شایعه همواره پشت سر این سوپر استار داغ بود، اما او با ارامش تنها به کارهای خود می پرداخت
تا قبل از سال 86 خبر ازدواج او دروغ سیزده محسوب می شد
خبر ازدواج هدیه تهرانی در سال 86 مثل بمب صدا نکرد چون هیچ کس باور نمی کرد اما با مشخص شدن واقعی بودن خبر حالا این خبر سوپرایز 86 ملقب شد که دوستداران این بازیگر را غافلگیر کرد
بازیگری که از هیچده سالگی روی پاهای خود ایستاد و مشاغل مختلفی مثل ، بیزینس طلاسازی طراحی مبلمان و دکراسیون مربیگری شنا و …. تجربه کرده.
او همیشه در مصاحبه هایش عنوان می کرد که بازیگری را تنها برای کسب تجربه بیشتر انتخاب کرده و دوست دارد او معتقد است که تنها پرده نقره ای است که فرصت کسب تجربیات غیر ممکن در زندگی را به او می دهد. بعد از وارد شدن به سینما و کسب موفقیت بالاخره دست به محک زدن خود در عالم تاهل زد.
هدیه تهرانی متولد اول تیر ماه 1351 شمسی در تهران، این اولین مطالبی است که در دفتر قطور محضر بدون درج جزئیات بیشتر درج می شود. بالاخره سوپپر استار سینمایی ایران پای سفره عقد می نشیند و او و اقا داماد خوشبخت در دفتر ثبت 46 امضا می زنند.
از شاهدان این ازدواج هیلدا خواهر کوچکتر هدیه تهرانی که او هم در هنر دستی بر اتش دارد و مادرش می توان نام برد.
تنها بازیگر زنی که توانست 10 سال تمام بدون رقیب در سینمای ایران به فعالیت بپردازد. هیچ کدام از فیلم های که در انها به ایفای نقش پرداخت هرگز با حادثه ای به نام شکست در روی گیشه مواجه نشد.
تنها سوپراستار زنی است که در تاریخ سینمای ایران دستمزدش بالاتر از مردان بوده است. بالاخره سوپر استار بی رقیب و شریک و یکتاز در عرصه بازیگری ایران شریک پیدا کرد.
هومن، بهمن ماهی است متولد 1359 لیسانس کارگردانی سینمایش را از دانشکده اصفهان گرفته است. اقا داماد خوش شانس که اصالتا لاهیجانی است 8 سال کوچکتر است اما عشق کوچک و بزرگی نمی شناسد.
پدر و مادرش هنوز هم در همین شهر شمالی در کار پرورش گل فعالیت دارند اما اقا داماد هم در شهرک غرب تهران زندگی می کند و یک 206 دارد. روز اول فروردین 86 با حضور اقوام درجه اول هومن و هدیه مراسم عقد کنان به صورت مختصر و خصوصی در تهران برگزار و جشن عروسی به بعد موکول شد.

جعفر - ایران - بوشر
دوست دارم با هدیه تهرانی صحبت کنم ایا امکان دارد و ایا میتوانم از طریق شما ایمیل ایشان را داشته باشم
سه‌شنبه 15 آبان 1386

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.