امربه معروف و نهی از منکر به شیوه سعودی ها

امربه معروف و نهی از منکر به شیوه سعودی ها

پلیس منطقه ریاض ، تحقیقات خود راجع ادعای یک شهروند سعودی ، درباره اینکه برادر 28 ساله وی براثر ضرب و شتم شدید "هیات امر به معروف و نهی از منکر عربستان سعودی" جان سپرده است ، آغاز کرد.مهاجمان در را شکستند و ...
بنابر این گزارش ، اعضای هیات امر به معروف ونهی ازمنکر روز چهارشنبه گذشته با یورش به منزل این جوان در منطقه "العریجا" واقع در غرب شهر ریاض وی را به همراه خود برده و  مورد ضرب و شتم شدید قراردادند که منجر به مرگ وی شد.

 روزنامه الوطن عربستان سعودی دراین باره نوشت:" در حمله اعضای هیات امر به معروف و نهی ازمنکر ، مهاجمان درهای خانه را شکستند و سلمان را به همراه تعدادی از اعضای این خانه از جمله تعدادی از زنان منزل دستگیر و به واحد امر به معروف و نهی از منکر اعزام کردند و در آن جا در مقابل چشمان والدینش وی را کتک زدند.

سامی الشویرخ سخنگوی رسمی پلیس منطقه ریاض دراین باره گفت : تحقیقات و بازرسی ها درباره این حادثه تا کشف حقیقت و چگونگی وقوع آن ادامه دارد.

این درحالی است که شیخ عثمان العثمان معاون مدیرکل هیات امر به معروف و نهی از منکر شعبه منطقه ریاض دراین باره گفت:در این موضوع مساله مرگ فردی دیده می شود و تحقیقات درباره شناخت جوانب مختلف این مساله درحال انجام است.

مقتول متهم به ترویج شرب خمر بوده است .

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.