عضو اپوزیسیون: فقط من از آمریکا پول نمی گیرم

عضو اپوزیسیون: فقط من از آمریکا پول نمی گیرم ، سازگارا و افشاری خوب می گیرند

یکی از اعضای اپوزیسیون که یک سال است در  آمریکا سکونت دارد ، در وبلاگش ضمن تمجید از خود نوشت: پس از یکسال فهمیدم که تنها فعال سیاسی بوده ام که با مردم سرزمینم آشکارا همه چیز را در میان گذاشتم!

امیر عباس فخر آور ، همچنین مدعی شد که برغم سکونت در آمریکا و اقدام علیه جمهوری اسلامی به منظور تغییر رژیم ، کوچکترین کمک یا حقوقی از دولت آمریکا و هیچ دولت دیگری دریافت نکرده است .

وی افزود: این را هم بگویم که این کار را بد نمی دانم . اما نیازی برای چنین اقدامی وجود نداشته است. دیگر فعالین سیاسی در اینجا به دلایل گوناگون از بودجه دولت آمریکا و یا دولتهای اروپایی حقوق دریافت می کنند و اگر به مردم خدمت می کنند کارشان را باید ستود .

مثلا اگر محسن سازگارا از محل کمکهای دولت آمریکا در " واشینگتن انستیتو " و  VOA حقوق میگیرد و پسرش شهاب سازگارا در رادیو فردا حقوق دولت آمریکا را دریافت میکند ،این بد نمی تواند باشد.

 همچنین علی افشاری از محل کمکهای دولت آمریکا به موسسه NED ماهیانه ۵۰۰۰ دلار  و از بودجه دولت آمریکا در رسانه دولتی VOA هر هفته ۲۰۰ دلار ، حقوق می گیرد. اینها انتخاب کرده اند که اینگونه باشند .

 وی درباره منابع مالی خود نیز نوشت: با تاسیس" انستیتوی آزادی ایرانیان " یا همان " انستیتوی ایرانیان اینتر پرایز " ، با حمایت جمعی از ایرانیان وطن پرست که اعضای موسس این انستیتو هستند کمیته مالی آن شکل گرفته و من به عنوان دبیر این انستیتو از هیات مدیره کاملا ایرانی آن حقوق می گیرم . نه پولی از دولت آمریکا و نه هیچ دولت دیگری هم در کار نیست ، از بودجه ۷۵ میلیون دلاری تا هر چیز دیگری ، برای من و این انستیتو پرداخت نشده است.

وی البته به منابع مالی همین انستیتویی که از هیات مدیره کاملا ایرانی آن پول می گیرد ، اشاره ای نکرده است .

این ایرانی وطن پرست! در پایان نوشت:  از تونی بلر به خاطر شهامتش در برخورد با جمهوری اسلامی باید قدردانی کنم و اعتراف می کنم که همیشه دوستش داشته ام و برایش احترام قائلم .

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.