احمدی نژاد : اگر بخواهند نطنز را بزنند، من هم در آنجا خواهم بود

احمدی نژاد : اگر بخواهند نطنز را بزنند، من هم در آنجا خواهم بود

احمدی نژاد از اختصاص یک درصد بودجه سالانه تاسیسات هسته‌ای نطنز به عمران و آبادانی شهرستان نطنز خبر داد.
 
به گزارش خبرگزاری «انتخاب» به نقل از فارس محمود احمدی نژاد در ادامه دیدار خود با مردم شهرستان‌های استان اصفهان امروز شنبه به نطنز رفت و آنجا را نماد مقاومت، ایستادگی و عزت آفرینی ملت ایران و همه‌ ملت‌های آزاده عالم خواند.


احمدی نژاد با اشاره به این که امروز در دنیا وقتی اسم نطنز به میان می‌آید، همه به یاد انرژی هسته‌ای افتاده و این فن آوری را نماد قدرت ایران می‌دانند، گفت: با این که این موضوع صحیح است، اما قدرت حقیقی که انرژی هسته‌ای بخشی از آن است به واسطه ایمان پاک، دلهای مومن و اراده پولادین مردم این منطقه است، ملتی که فقط به خدا متکی است و در مسیر هدایت الهی حرکت می‌کند.

وی دلهای مردم نطنز را سپرده شده به خدا خواند و گفت: اگر قدرت‌های زورگو صد برابر هم شوند، ملت ایران برای اخم شما تره هم خورد نخواهد کرد.

احمدی نژاد  با اشاره به چند ماه گذشته که با تبلیغات روانی تلاش و تهدید نظامی را بر ضد ایران القا می‌کنند، گفت: مثلاً اعلام می‌کردند قرار است صد نقطه ایران بمباران شود یا این که رژیم صهیونیستی تاسیسات نطنز را مورد هدف قرار دهد، در حالی که من به افرادی که از این موضوع نگران بودند گفتم آنها جرات این کار را ندارند و فقط می‌خواهند ملت ایران را بترسانند.

وی اضافه کرد: وقتی باز هم آنها بر صحت این تبلیغات روانی تاکید کردند به آنها گفتم هر گاه خواستند تاسیسات هسته‌ای نطنز را بزنند من نیز به آنجا رفته و در کنار مردم خواهم بود که مشخص شود این گونه عملیات روانی هیچ تاثیر ندارد.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.