نمونه هایی تکان دهنده از گستاخی اراذل و اوباش

نمونه هایی تکان دهنده از گستاخی اراذل و اوباش

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی نیروی انتظامی در نشستی به تشریح طرح ارتقاء امنیت اجتماعی پرداخت. سردار اشتری با اشاره به پیگیری ده محور در این طرح نمونه‌های تکان دهنده‌ای را از تحرکات اراذل و اوباش در تهران و برخی شهر‌های بزرگ ارائه کرد.

سردار اشتری با اشاره به پیگیری ده محور در این طرح ، نمونه‌های تکان دهنده‌ای را از تحرکات اراذل و اوباش در تهران و برخی شهر‌های بزرگ ارائه کرد. وی گفت:یکی از اراذلی که اخیراً دستگیر شده در محله سکونت خود با ایجاد رعب و وحشت هرگاه اراده می‌کرده و با مراجعه به هر خانه‌ای، دختران خانه را با خود می‌برده است و خانواده‌ها هم جرأت صحبت کردن و یا برخوردی نداشته‌اند. فرد دیگری در محله خودش در ملاء عام مشروب‌خواری می‌کرده و هیچ کس در زمان ارتکاب این عمل حق عبور از آن محل را نداشته است. فرد مذکور را همواره عده‌ای از نوچه‌های وی همراهی و اسکورت می‌کرده‌اند.

به گفته اشتری فرد دیگری جلوی ماشین خانواده محترمی را گرفته و دختری را که در ماشین بوده به پایین می‌کشد و به خانواده وی می‌گوید که او تا فردا در اختیار ماست. وقتی مرد خانواده اعتراض می‌کند و می‌خواهد جلوی وی را بگیرد او را مورد ضرب و شتم شدید قرار می‌دهند. عمل این فرد اوباش باعث می‌شود که زبان پسر خانواده به لکنت بیفتد، زن خانواده از ترس بیهوش شود و دختر نیز در دام اوباش مذکور اسیر شود.

در موردی دیگر اراذل و اوباش، به منزل یکی از بدهکاران خود می‌ریزند، دست و پای مرد را بسته و در مقابل چشمان او به همسرش تجاوز می‌کند. دو سه شب بعد از شکایت آن مرد، چهار نفره به منزل وی می‌ریزند و به دخترش نیز تجاوز می‌کنند.

سردار اشتری همچنین گفت: یکی از فروشگاه‌های لباس در تهران 70 نفر دختر دبیرستانی را اغفال کرده بود. این دختران هر روز به این محل می‌رفته‌اند و سپس با پوشیدن لباس‌های مبتذل به صورت گروه‌های ده نفری به مکان‌های پرجمعیت از پیش تعیین شده ‌فرستاده‌ می‌شدند تا هم فساد و فحشا را ترویج کنند و هم ارائه دهنده مد لباس باشند. به این افراد که پول هم در اختیارشان گذاشته می‌شد، حتی گفته شده بود که در کدام سالن غذاخوری غذا بخورند و چه کار‌هایی بکنند.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.