فروش جلد هفتم هری پاتر از دوم مرداد در ایران

فروش جلد هفتم هری پاتر از دوم مرداد در ایران

تازه ترین و به احتمال زیاد آخرین جلد از سری رمانهای هری پاتر با عنوان «هری پاتر و حفره های مرگبار» همزمان با دیگر نقاط دنیا نیمه شب دوم مرداد ماه مصادف با 24 جولای در ایران به فروش می رسد.

به گزارش مهر، مدیر فروشگاه و نمایشگاههای خارجی شهرکتاب از هفتمین جلد رمان پرفروش هری پاتر همزمان با سراسر جهان در شهر تهران خبر داد و گفت: امسال در یک اقدام نمادین و برای اولین بار در ایران رأس ساعت صفر بامداد روز 24 جولای به وقت گرینویچ (30/3 دقیقه نیمه شب 2 مرداد به وقت ایران) و همزمان با تمام نقاط فروش کتاب هری پاتر در جهان، تازه ترین - و به احتمال زیاد آخرین - جلد از رمان هری پاتر با عنوان «هری پاتر و حفره های مرگبار» به فروش می رسد.مهدیزاده اضافه کرد: این کتاب صرفاً اقدامی نمادین است و سود اقتصادی ویژه ای برای شهرکتاب ندارد. از سوی دیگر با توجه به زمان فروشش، برای ما دارای هزینه هایی است که نیاز به انجام هماهنگی با نهادهای انتظامی نیز دارد؛ چرا که تاکنون هیچ فروشگاه کتابی در ایران این ساعت از نیمه شب به کار فروش کتاب مشغول نبوده است. Daniel Radcliffe as Harry Potter, Rupert Grint as Ron Weasley and Emma Watson as Hermione Granger in Warner Bros. Pictures' Harry Potter and the Order of the Phoenix


مهدیزاده افزود: البته با توجه به ویژگیهای کتاب هری پاتر، فروش آن نیز در جهان دارای مناسبات و تشریفات خاصی است؛ مثلاً اینکه ما برای این کار باید 50 نامه قرارداد را با نماینده انتشارات بلومزبری (ناشر هری پاتر) امضا کنیم تا بتوانیم آن را به فروش برسانیم. البته این قراردادها به امضا رسیده است.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.