«امین حیایی» در نقش «مهران مدیری»

«امین حیایی» در نقش «مهران مدیری»

خشایار الوند نویسنده مجموعه‌های طنز تلویزیونی در حال نوشتن فیلمنامه‌ای بر اساس نقش‌های طنز زوج هنری مهران مدیری و سیامک انصاری است.
  
وی که سابقه نویسندگی در مجموعه‌های طنز تلویزیونی مهران مدیری را دارد به فارس، گفت: بر اساس زوج مهران مدیری و سیامک انصاری قصه‌ای طراحی کرده‌ام که در آن، این دو شخصیت با ویژگی‌هایی که با آن در بین مردم شناخته شده‌اند، مطرح می‌شوند.


وی ادامه داد: مدیری اغلب در نقش شخصیت‌های زرنگ و دغل‌باز شناخته شده که با همان شخصیت در فیلمنامه من آمده است.همینطور سیامک انصاری که نزد مردم اغلب در نقش آدم‌های باسوادی شناخته شده که حق‌ او را می‌خورند.
الوند درباره شرایط و چگونگی تولید این فیلمنامه، می‌گوید: طرح این فیلمنامه آماده است که در صورت تمایل مسوولان «گلیان تصویر»، به یک فیلم سینمایی تبدیل خواهد شد.

وی معتقد است: اگر مدیری و انصاری در این پروژه بازی نکنند، بازیگرانی چون امین حیایی و محمدرضا گلزار می‌توانند جایگزین خوبی برای آنها باشند. در ضمن، برای بازی در نقش شخصیت‌های زن قصه، مهناز افشار و بهاره رهنما را مدنظر دارم.

وی درباره کارگردان این فیلم گفت: اگر مهران مدیری شخصا کارگردان این فیلم را بپذیرد، این فیلمنامه را به او می‌سپارم وگرنه این احتمال نیز که خودم این پروژه را کارگردانی کنم، وجود دارد.

الوند اکنون در گروه مهران مدیری در حال نگارش مجموعه «گنج مظفر» است و پیش‌بینی می‌کند امسال به دلیل گستردگی فعالیت‌ خود در این گروه،امکان نگارش فیلمنامه سینمایی را پیدا نکند.
 

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.