یک جوان مرگ مغزی ۴ نفر را به زندگی بازگرداند

یک جوان مرگ مغزی 4 نفر را به زندگی بازگرداند

والدین یک جوان تهرانی که فرزند آنها به دنبال درگیری با یکی از همکارانش دچار مرگ مغزی شده بود، با اهدای اعضای بدن وی به 4بیمار، زندگی دوباره ای به آنها بخشیدند. images/20070519/Javan.jpg
به گزارش خبرنگار جام جم ، ساعت 11روز 18اردیبهشت امسال ، صاحب یک مرکز مکانیکی در چهارراه چشمه علی ، یکی از کارگران خود به نام مسعود امیری (22ساله) را که بیهوش در تعمیرگاه افتاده بود برای درمان به بیمارستان شهدای هفتم تیر منتقل کرد و پزشکان تلاش خود را برای نجات پسر جوان آغاز کردند تا این که وی پس از 7روز به سر بردن در حال اغما و مرگ مغزی در یک قدمی مرگ قرار گرفت.
به دنبال این ماجرا، کارآگاهان اداره 10پلیس آگاهی تهران با حضور در محل حادثه و تحقیق مجدد از اهالی محل و کارکنان تعمیرگاه دریافتند، روز حادثه مقتول با یکی از همکارانش در حال جر و بحث بوده و یک روز پس از وقوع حادثه نیز یکی دیگر از همکاران وی به نام امیرحسین پس از تسویه حساب مالی ، آنجا را ترک کرده است.

ردپای یکی از کارگران در مرگ پسر جوان
ماموران که احتمال می دادند امیرحسین نقشی در مرگ مرد جوان داشته باشد، به تعقیب وی پرداختند تا عاقبت 25اردیبهشت امسال او را در منزلش در شهرری شناسایی و دستگیر کردند و برای ادامه تحقیقات به اداره 10پلیس آگاهی پایتخت انتقال دادند.
امیرحسین ، متهم دستگیر شده به قتل اعتراف و عنوان کرد به دلیل مشاجره لفظی مسعود را به قتل رسانده است.
این گزارش حاکی است ، والدین مسعود (پسر فوت شده) در اقدامی خیرخواهانه ، اعضای بدن فرزندشان را به 4بیمار نیازمند اهدا کردند و زندگی دوباره به آنها بخشیدند.
پدر مسعود در گفتگو با خبرنگار ما گفت: پسرم نخستین فرزند ما بود و تنها 22سال داشت. 2ماه بود که خدمت سربازی اش پایان یافته بود و او به محل کار سابقش مراجعه کرده بود که چنین حادثه ای اتفاق افتاد.
من و همسرم فقط برای رضای خداوند و شادی روح پسرم ، اعضای بدنش را به 4بیمار نیازمند هدیه کردیم تا آنها و خانواده هایشان دعاگوی روح فرزندمان باشند.

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.