ناداوری ساعی را از رسیدن به فینال محروم کرد

ناداوری ساعی را از رسیدن به فینال محروم کرد

سرداور بازی نیمه نهایی وزن چهارم با یک اخطار بی مورد مانع از رسیدن هادی ساعی به بازی پایانی شد تا سرگروه تیم ملی تکواندو ایران به مدال برنز جهان دست یابد. Go to fullsize image
به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به پکن، هادی ساعی سرگروه تیم ملی ایران در بازی نیم نهایی برابر ناصراحمد از افغانستان قرار گرفت. این دیدار درپایان 3 راند مبارزه که علی رغم تلاش فراوان دو تکواندوکار هیچ امتیازی در بر نداشت به تساوی انجامید.

در راند چهارم دو تکواندوکار برای کسب امتیاز بازهم تلاش کردند که به دلیل برخورد با زمین ساعی یک اخطار از داور دریافت کرد. حریف افغان هم قبل ازاین یک اخطار گرفته بود ولی تا چند ثانیه بعد از این اخطار داور روی عقب نشینی ساعی که در داخل منطقه قانونی "شی هاپ چانگ" بود یک اخطار بی مورد به ساعی داد تا سرگروه تیم ملی ایران از راهیابی به بازی نهایی محروم شده وتنها به یک مدال برنزقناعت کند.

اعتراض مسئولین تیم ملی ایران
بعد از پایان این بازی  ذوالقدر با ورود به داخل زمین مسابقه به رای داور اعتراض کرد. پولادگر هم با حضورمقابل میز مسئولین فدراسیون جهانی و هیات ژوری اعتراض رسمی خود را به مسئولین ارائه داد. هادی ساعی در اعتراض به رای داور دقایقی را روی سکوی مسابقات باقی ماند ولی با نظر ذوالقدر خیلی زود زمین را ترک کرد.

ساعی در محاصره خبرنگاران
سرگروه تیم ملی ایران بعد از پائین آمدن از سکوی مسابقات قهرمانی در محاصره خبرنگاران قرار گرفت . خبرنگاران می خواستند نظر هادی را در رابطه با این رای بدانند که ساعی تنها به جمله برای این نوع داوری متاسفم بسنده کرد.

یاد آور می شود هادی ساعی عضو شورای شهر تهران نیز می باشد .

 

+0
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.